Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk szerintetek gáz ha egy...

Fiúk szerintetek gáz ha egy csak 18 évesen tapasztalatlan? (szex, orál se volt még) Nem vagyok ronda, úgyhogy ez nem lehet baj. Sőt kifejezetten csinosnak tartanak! (normális válaszokat kérek köszönöm! )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:17
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
90%
Légy büszke magadra! Ez minden csak NEM gáz! :D Én is lány vagyok, én is csinos vagyok, rám is sokan szállnak, DE én is szűz vagyok, én is büszke vagyok rá, bár valamivel idősebb, de az mindegy :D Legalább nem kellett anyummal 15évesen ultrahangra járnom. Léteznek még értelmes nők a világon! Egyike vagy! Köszönjük!
2011. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
köszi szépen, jólesett amit írtál, és igazad van :)
2011. ápr. 22. 20:33
 23/25 anonim válasza:
54%
szia. írj levelet. meg szeretnék veled ismerkedni. :)
2011. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező lány! :)


Szerintem egyáltalán nem gáz.

Én is 18 éves vagyok és még szűz. Voltak már kapcsolataim, de valahogy még egyik fiúval sem jutottam el odáig, hogy ez megtörténjen. Sokan meglepődnek, ha megtudják, bár nem szoktam hangoztatni :D de én nem szégyenkezem miatta. :) Bár lett volna sok lehetőségem arra, hogy megtegyem, de én mégsem tettem meg.. MERT

Arra várok, hogy egy fiúval együtt legyek már régóta, szeressen engem olyannak,amilyen vagyok és megbízható legyen, és az első együttlétem különleges legyen :)

2013. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem gáz.....

Én 26 éves vagyok és szűz................

2019. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!