Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek (vagy tapasztalat...

Szerintetek (vagy tapasztalat alapján) melyik póz a legkevésbé fájdalmas a lány szüzességének elvevésére?

Figyelt kérdés
Szerintem a kutyapóz a könnyen kivitelezhetősége miatt? Szerinted? Komoly válaszokat légyszi!
2011. ápr. 15. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Lovagló. Ott a lány irányít.
2011. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

normál misszionárius, ha elég nedves, nem is fog fájni, de ne a csaj irányítson lovaglópózban, hiszen szűz, valószínűleg úgy fog igazán fájni, néha nekem még most is kellemetlen így nekiugrani, hiszen nagyon mélyen be tud csúszni, ami nem feltétlenül jó érzés, amíg nincs kitágulva és benedvesedve rendesen

kutyapóz meg olyan embertelen, a lányok szeretnek annak a szemébe nézni, aki először belé hatol, nem a falat akarja nézni, gondolom én

ja, nő voltam 25

2011. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor én még szűz voltam, ez nekem eszembe sem jutott. Valahogy egyértelműnek tűnt, hogy először misszionárius pózban veszítsem el, úgy a legbensőségesebb, legintimebb az első szeretkezés. Nekem anno ez fontos volt. De változnak az idők...
2011. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A misszionáriussal az a baj, hogy nagyon magas vagyok, hosszúak a lábaim, a barátnőm meg elég vékony, szóval nagyon lent kellene betámasztanom magam, ami elég kényelmetlen és nagyon fárasztó. Igy nem tudnék arra figyelni, hogy finoman mozogjak és ne okozzak neki plusz fájdalmat.
2011. ápr. 15. 14:59
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy ha a lány hason fekszik te pedig rajta. Így intimebb is, mint a kutya póz. Puszilgathatod a nyakát hátulról közben.
2011. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenképpen a misszionáriust kéne megoldanotok, egy lánynak ilyenkor nem kell koncentrálnia semmire, többnyire egy srác is tud ebben a pózban finomabban mozogni, akkor is ha a magasságbeli különbség nagyobb. A lényeg, hogy mindig lökéssel légy óvatos, és minden lökésnél csak egy kicsit haladj beljebb. Ha elég nedves, és ellazult, akkor így nem lesz probléma. A kutya pózt nem ajánlanám, a szüzesség elvesztéséhez nem elég bensőséges/személyes, ahogy igazán más póz sem. A többi póz vagy a személytelensége miatt nem jó, vagy mert nem olyan helyzetben vagytok, ahol könnyű lenne a behatolás.
2011. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg misszionáriusban. Aztán ha nem sikerül, vagy fáj neki, akkor a következő a lovagló legyen. Nekem úgy sokkal kevésbé fájt, és tudja irányítani a dolgok menetét. És így sokkal könnyebben belemegy a pénisz a hüvelybe. Szerintem így érdemes próbálkozni. (tapasztalat:))

18/L

2011. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátulról hatolsz belé (mindegy, hogy kutya vagy hason fekszik), sokkal jobban szétfeszíted, sokkal jobban fájna neki. Ilyenkor a hüvely alakja nem illeszkedik hozzá a péniszhez, hiszen "fejjel lefelé" van. Maradjon a misszionárius, ne sajnáld magad, hogy az milyen fárasztó lenne, oldd meg! Én is nagyon nagy vagyok barátnőmhöz képest, mégis mindig megy. És tényleg így érzi, hogy szereted, így tud jobban feloldódni.
2011. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
misszionárius szentem, nekem ez vált be
2011. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem az első szexnél nagyon fontos volt hogy finoman csináljuk, mivel a abrátomnak is az volt az első mindketőnknek fura volt még és ismeretlen.szerintem az első alkalomra a misszionárius póz a legalkalmasabb, hiszen csókolózhattok közben meg a lány szemébe tudsz nézni ami fontos.és sokat mnodd neki h szereted, nekem ez nagyon fontos volt.18/L.
2011. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!