Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki igazán szereti a párját akkor nem habozik őt feleségül kérni? Ti hogy gondoljátok, van ebben valami igazság, mi ezzel kapcsolatban egyéni vagy környezetetekben levő tapasztalat. Köszönöm ha válaszoltok. (26/lány)

Figyelt kérdés
5 éve múlt hogy párkapcsolatban vagyok, és 3 éve együtt élünk. Én azt látom a környezetemben, hogy aki komolyan veszi és gondolja társát, az lép is ez ügyben. KÉRLEK FÉLRE NE ÉRTSETEK, MERT NEM PASIFOGÓ TANÁCSOK KELLENEK. Én hiszek abban hogy van mindenki számára igazi társ, de akkor én most nem azzal lennék? NEM AKAROK SEMMIT SEM ERÖLTETNI, CSUPÁN EGY MIAT AGGÓDOM, HOGY AZ IGAZIRA NEM TALÁLHATOK RÁ, MIVEL OLYANNAL ÉLEK EGYÜTT AKI NEM ÚGY SZERET ENGEM MINT ÉN ŐT.
2010. márc. 29. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne se törődj! Én 8 éve vagyok együtt és nem is tom de kb 4-5 éve együtt élünk.De nálunk se akar mozditani semmit. Nem tudom kérdésedre a választ mivel én is gyakran elgondolkozok ezen...Nálunk annyi h inkább anyagi gondok miatt nem lép. Nálatok is biztos van valami.Nem kérdeztél rá még eddig?
2010. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia, igen rákérdeztem egyszer, hisz ennyi idő után kicsit furcsálltam a dolgot, akkor bizonytalannak tűnt és a válasza is, és hát mit ne mondjak, rosszul esett mert én szeretem, nem is értettem hogy miért "akad" ki ezen, nem az első randi után voltunk. De mivel szeretem nem akarok neki rosszat, csak hát ez meg nekem rossz így, mert nem érzem azt hogy haladok valamifelé, ami nekem és sok más velem egykorú nőnek a vágya, hogy egyszer boldog házasság, meg gyereke....

Igen az anyagi dolgokra sok mindent lehet vetíteni, nálunk se áll épp úgy a helyzet ebben a nehéz világban, hogy van feleslegbe 0,5-1 millió ft az esküvőre, de nem is ez lenne a lényeg, számomra sokkal sokkal fontosabb lenne, hogy érezzem rajta ezt a szándékot, ha valamelyest kimutatná a kötődését, gondolom érted? Egy papír nem változtat sokat, ezt tudom, és egyetértek, de mindenképp jólesne ha legalább beszélne róla, megmondom őszintén, én így most nagyon is egy kihasznált házvezetőnőnek érzem magam, félreértés ne történjen, mindent szívesen, és szívből-lélekből teszek érte, talán ez is a baj, csak fáj, hogy lehet mindezt valaki más értékelné is.

2010. márc. 29. 12:30
 3/14 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az a dologban, hogy mire annyi pénzünk lenne hogy mindez megtörténhet (házasság gyerekek)-feltéve ha neki szándékában van, akkora már 35-t is elhagyom, és mivel nőgyógyászati műtétem után közölték velem az orvosok, hogy jobb lenne minél előbb vállalni a gyereket, addigra lehet már esélyem se lesz erre.
2010. márc. 29. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát igen..Sajnállak..Mintha magamat hallottam volna.Elég rossz egy helyben állni, úgye? Se tervezni nem tudsz..hiszen egyedül tervezz-e?Amikor nem látod és nem tudod eldönteni h mit akar a másik!!! Jah és igen..ha nagyon megnézzük akkor nálunk se az anyagi a döntő kérdés, hiszen ha az ember akar valamit akkor azt meg is tudja valósitani!!!Vagy legalább tervezné az ember..s akkor tudja x hónap vagy x év után szeretnénk a lagzit és akkor gyűjtenénk!!De semmi..csak telnek a napok, hónapok, évek és állunk egy helyben.Szóval tudom, hogy mit érzel!! De sajnos én sem tudom a választ! Mert tudom, hogy szeret és én is őt..De tudod milyenek a férfiak..kis nyuszik..csak nem tudom h mitől félnek..
2010. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még az is eszembe ötlött, hogy mindig aki normálisan, őszintén áll a másikhoz, hűséges, és próbál a kedvébe járni, amiben csak tud, azokat "lesz@rják" magasról, vagy legalábbis nem küzdenek érte úgy mint aki flörtölget, eljárkál külön is szórakozni, tojik a háztartásra, csak a pasik bókjait gyűjti, pénzét meg saját divatozására költi, az kell a pasiknak, azok után kapnak, talán mert félnek hogy elveszítik a "JÓ nőt". Én nem ilyen vagyok, de komolyan ki fogom próbálni, nem auért hogy másokat becsapjak, hanem hogy érezzem, megérezhessem milyen az amikor szeret és húz hozzám valaki.
2010. márc. 29. 13:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy másodszorra is válaszoltál, és kívánom a legjobbakat nektek is, talán valaki ír még akinek a tanácsán, vagy okulásán mi is előbbre jutunk.
2010. márc. 29. 13:32
 7/14 anonim ***** válasza:
:)) Hát sajnos ne várd mástól a megoldást vagy a tanácsot...Végülis nem tudjuk úgysem őket megváltoztatni.:)))
2010. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát bizony, ennyi idő után én sem várok csodát, csak hát felvetődik bennem a kérdés, hogy ami másoknál ennyire természetes , az nálunk miért nem. Kettőn áll a vásár-szokták mondani, valahol nem is tanácsra várok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. :)
2010. márc. 29. 13:46
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ti hány évesek vagytok?
2010. márc. 29. 13:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak én válaszoltam neked.Úgyhogy nem szükséges a többes szám:)) 24 és ő 26
2010. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!