Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csinálnátok? (kérdésed...

Hogyan csinálnátok? (kérdésed túl. Stb)

Figyelt kérdés
ti hogyan kezdenétek neki egy szűz lányhoz ha már régóta együtt vagytok? mondjuk fél éve .
2011. ápr. 17. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
késsel villával, ahogy illik
2011. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2011. ápr. 17. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Választanák egy olyan helyet ahol nem kell attól féljen, hogy valaki ránk tőr. Majd vennék sok gyertyát, a gyertyafény elbűvöli. Egy kis italt, de én sokat nem innék, mert én kell mindenre odafigyeljek, ha azt akarom, hogy a kedvébe járjak. Még vennék csokit, amit egymásról ennénk meg. Kb ennyi a vásárlás (na meg óvszer), majd mindent előkészítenék, s csak akkor vezetném be a szobába.
2011. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

előre bocsájtom, én lány vagyok.

szóval, első és legfontosabb, ne rögtön a szexszel kezdjétek. kezdj neki finom simogatásokkal, csókokkal, simogasd mindenét, a fenekét, a lábait, a nyakát, az arcát, csókold is, a nyákát, fülét, majd mikor már eléggé túlfűtött a légkör, akkor kezdd el ott lent is simogatni, először ruhán keresztül, de továbbra is simogasd mindenhol, ne csak ott. ha már elég ideje csinálod ezt, és pl hallod, h megváltozott a légzése, vagy nagyon liheg, vagy már ő is nagyon forró, esetleg amikor úgy érzed itt az ideje, akk nyúlj a nadrágjába, a bugyijába. ha nem akarja le fog állítani, lehet h itt, lehet h már előbb. ha hagyja, akkor kezdd el izgatni a punciját, figylej rá, h elég nedves legyen, ha nem az akkor nyálazd meg az ujjad, v szájjal izgasd, keresd a csiklóját. ha nem volt még dolgod lánnyal, és nem találod, akk kérd h vezesse oda az ujjadat. először csak a csiklóját izgasd, esetleg próbáld meg finoman egy ujjal ujjazni. ha nem fáj neki, és már eléggé kitágult, és be tudod tenni a másodikat, akkor mehet kettővel, de azonnal állj meg ha esetleg fáj neki. először ne akarj ennél többet. csináljátok sokszor a pettinget. ha ez már megvolt, akkor viszont pofonegyszerű a dolgod: eljátszod kb ugyanezt, amit leírtam, addig nyalod, vagy ujjazod, vagy izgatod a csiklóját, ameddig már majdnem elmegy, és megkérdezed, h akarja-e. igent fog mondani, annyira ki lesz már éhezve rád, csak húzd jó sokáig előtte. és akkor berakod neki, de ügyelsz rá, h azonnal megállj, ha fáj neki stb. legyen odakészítve egy törölköző vagy pár zsepi az ágyhoz, lehet vérezni fog. használjatok óvszert. ha nem vérzik, akk aktus után nyald ki h elmenjen ő is, ne csak te. ha vérzett, akk letörlitek, és úgy is nyalhatod, vagy ha nem akarod, akkor csak kézzel elégítsd ki.

remélem hasznos volt. üdv: Bexyke

2011. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a két normális válaszolónak
2011. ápr. 18. 07:14
 6/7 izsofmate válasza:
Csak súgok! a késsel és villával azt jelenti, hogy vacsora! :-D
2011. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
(sugom) nem vacsorát kérdeztem
2011. ápr. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!