Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megengedjem neki vagy ne?

Megengedjem neki vagy ne?

Figyelt kérdés

14 évesek vagyunk én és a barátom.Már 4hónapja járunk, és azt terveztük a nyárra hogy pettingelünk.Már nagyon kívánjuk egymást meg minden. De viszont van egy baj..

én nagyon szégyellős vagyok és csak ez tart vissza hogy fogok-e neki ugyis tetszeni, bár nemtudom mért van ez bennem de csak ettől tartok.Jha és még mind a 2-en szüzek vagyunk..

Normális válaszokat léccii!! és ne olyanokat hogy korai..


2011. ápr. 22. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ne tervezzetek az mindig gázosan sülel és utána jön a nyavajgás.Majd elkap a hév és akkor nemleszel szégyenlős :)
2011. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egy kicsit is bizonytalan vagy, addig nem csináljatok semmit.
2011. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Idővel ez elmúlik. Addig várjatok.
2011. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret elfogad téged úgy ahogy vagy:)
2011. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát remélem..nem leszek akkor is az.

Mertmár voltolyan hogy felső lekerült és akkor is iszonyatosan idegesített hogy felül mesztelen vagyok. De ezt persze énis akartam..

2011. ápr. 22. 16:07
 6/21 anonim válasza:

Mi az, hogyha igazán szeret, elfogad téged úgy is ahogy vagy???


Szeret? Akkor szeret. Az tök mindegy, hogy ruhába vagy ruha nélkül. Én legalább is így gondolom...

2011. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha már látott téged felülről meztelenül, akkor miért aggódsz azon, hogy fogsz-e neki tetszeni?
2011. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nemtudom : S

deénmár akarom őt nagyon meg ő is engem csak visszatart egy érzés: hogy uristen most milessz!!

de nemértem mért van ilyen érzésem mivel akarom.

2011. ápr. 22. 16:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt így hónapokra előre megtervezni. Majd ha úgy alakul, hogy mindketten akarjátok, akkor hajrá. Addig kár ezen agyalni.
2011. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Nem kell ez miatt aggódnod. Igaz, hogy nem jó előre tervezni, mert ha nem úgy alakul, ahogy szerettétek volna akkor rossz emlék marad.

Majd amikor újból alkalom van és mindketten bevagytok indulva akkor nyugodtan engedd meg neki. A pettingben semmi rossz nincs csak megismeritek egymást úgy is. Ha pedig nagyon félsz az eldő ilyen alkalomtól akkor olyankor legyen, amikor sötétben vagytok és nem látszik vagy takaró alatt stb. Csak mig megszokod.:)

2011. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!