Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megengedjem neki vagy ne?

Megengedjem neki vagy ne?

Figyelt kérdés

14 évesek vagyunk én és a barátom.Már 4hónapja járunk, és azt terveztük a nyárra hogy pettingelünk.Már nagyon kívánjuk egymást meg minden. De viszont van egy baj..

én nagyon szégyellős vagyok és csak ez tart vissza hogy fogok-e neki ugyis tetszeni, bár nemtudom mért van ez bennem de csak ettől tartok.Jha és még mind a 2-en szüzek vagyunk..

Normális válaszokat léccii!! és ne olyanokat hogy korai..


2011. ápr. 22. 16:02
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nem akarok beleszólni ebbe a kis vitába, többmindenkinek igaza van.


tehát..még elég fiatal vagy, és érdekes hogy így elhatározzátok magatokat, ami nem is baj, és sikerüljön is, csak arra ügyeljetek, hogy sokkal messzebb már ne vigyen el a hév, mert az még korai:) ha meg most vagytok négy hónaposak, akkor nyáron már fél évesek lesztek:) szerintem akkor már valamicskét elkezdhettek csinálni, de ne siessétek el semmiképpen.


Annak, aki azt írta, hogy 18 éves korodig bezárna, annak azt üzenném, hogy...sosem tudhatod, hogy a te lányod mit titkol el és mit nem. Számtalan olyat látok, hogy az anya nem is gondolná, hogy milyen a lánya. Ha szigorú vagy vele nagyon, akkor előbb utóbb megfogja tenni, amit tiltasz. Én édesanyám semmit sem tiltott meg nekem, hanem arra nevelt, hogy magam döntsem el, és legyen annyi eszem, hogy tudjam, hogy mi a helyes ebben az életben. És 17 évesen vesztettem el, úgy, hogy mindig is helyén volt az eszem, nem iszom, nem dohányzom, és soha nem is dohányoztam, soha nem voltam fenyítve, csak szeretve. Persze mindenki másképp neveli a gyermekét.

2011. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!