Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedjem a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a férjemnek, hogy mellettem megtartsa a szeretőjét is?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok.Van egy házunk ,két kocsink,és egy 3éves kislányunk.A férjemnek pedig egy szeretője akibe szerelmes.Nem akar minket elhagyni,mert itt akar maradni velünk,de mivel szerelmes abba a másik nöbe,vele is akar találkozgatni,és azt kéri ,hogy engedjem meg neki.Nem tudja meddig akarja ezt csinálni,de azt tudja ha megtiltom neki akkor is találkozni fog vele.Elválni nem akar.Mi tévö legyek?Ha belemegyek a játékba van rá esély h a végén én gyözök?Segitsetek kérlek mert beleörülök.
2011. márc. 30. 08:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
Biztos hogy veled maradna, mert a másik csaj kidobja úgyis nemsokára, de nem tudom, megéri-e ez így. Ha téged persze ennyire nem zavar a dolog, akkor maradj vele.
2011. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj nála, hogy mi a véleménye arról, hogy ha neked lesz egy pasid, és vele akarsz találkozgatni.
2011. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Adok veszek alapon te is tarts szeretöt!
2011. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%

Ha szereted, akkor engedd neki. Tudom, hogy nehez lesz, de mivel ugy tunik, o is szeret ( vagy csak a gyerek miatt nem akar elvalni? ), vissza fog jonni, amint elmulik a szerelem a masik novel.


Ha tiltod, akkor sztem el fog hagyni. A szerelem eleg eros erzelem :(

2011. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de te hülye vagy???!!!

Ha ki is dobja egy idő után a szeretőjét keresni fog másikat.

Vagy a szerető vagy te.

válasszon.

2011. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 bix ***** válasza:
89%
már bocsi de tényleg komoly? elmész ügyvédhez, megcsalt, innentől meg elperelheted a szart is alóla, tartásdíjat fizethet a gyerek után, és húzhat a szeretőjéhez lakni. lehet hogy kidobná de hosszú távon nem nyerhetsz, mert jön a következő... én nem maradnék olyan mellett aki félrekefélt már egyszer is. volt rá példa...
2011. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van. én tuti elvállnék tőle. hozzá nem nyúlnék bottal sem, azok után, hogy mással van... hülye lennél vele maradni. ez már nem házasság akkor, hanem együtt élés...
2011. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
előző vok: vagyis albérlő társ...
2011. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
tarts szeretőt!!!utána ha már kellőképpen rájött hogy egy orbitális nagy barom állat válási papírok
2011. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp válnotok kellene. Ennek az egésznek a gyerekeidet sem kéne kitenni. Hidd el, jobb az nekik, ha elválnak a szülők, mintha követendő példának tekintenék azt, amit a férjed csinál. Ne akarj sérült felnőtteket nevelni a gyerekeidből.
2011. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!