Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ironikus: állítólag minden...

Ironikus: állítólag minden rendben van velem mégis mindenki visszautasít. Ki ért ezt?

Figyelt kérdés

ezek után már valahogy nem tudom elhinni, ha egy lány esetleg tényleg kíváncsi lenne rám. önmagam miatt...


előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1734..


ezt valahogy sohasem fogom tudni megérteni. na mindegy, csak kiírtam ami a lelkemet nyomta.

mindegy.


2011. ápr. 22. 23:36
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
ezekszerint nincs minden rendben.
2011. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:

Azt azért elhiheted, hogy ha nincs csajod, az nem azért van, mert szűz vagy.


Lehet, hogy a magabiztosságoddal > "kisugárzásoddal" van a gond, vagy nem jól öltözködsz, esetleg változtatni kéne a hajadon/testalkatodon, stb.


Te látod magad, ha úgy látod, hogy valamin javítani kéne, akkor tedd meg.

2011. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlságosan is rendben van minden, vagyis egy unalmas rendes jófiú vagy, amit a nők ki nem állhatnak.
2011. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
Ahogy a második mondja. De nem csak a külsőddel lehet a baj, hanem mással is. Például miről szoktál beszélgetni, ha egy lánnyal vagy? Vagy úgy egyáltalán?
2011. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog van, ami eszembejutott, miután végig olvastam mind a 800 oldalt... :)

Én totálisan megértem azt, hogy belefáradsz a próbálkozásba, ha nincs semmi sikerélményed. Viszont ha nem is próbálkozol, tényleg sosem lesz sikered. Akárhány csalódást megéri átélni, ha a végén lesz egy, akiben nem csalódsz. Ha ezt elhiszed, akkor egy kis motivációd is lehet újból...

Nem gondolom, hogy a szüzességeddel lenne baj. Bár nyilván vannak olyanok, akiket zavar, de legalább ugyanennyi olyan lány van, akit nem zavar, akár örül is neki. De ugyanígy bármilyen más tulajdonságodról is ugyanezt lehet elmondani... Olyan nincs, ami mindenkinek egyformán tetszik/nem tetszik, vagy egyformán fontos. Akár külső, akár belső tulajdonságok közül.

Amiben én a legnagyobb gondot látom veled kapcsolatban, az a hozzáállásod saját magadhoz. El kell hinned azt, hogy jó vagy... Lehet, hogy a tapasztalatok most épp nem ezt bizonyítják, de tudnod kell, hogy van, akinek jó vagy, sőt van, akinek te leszel a tökéletes. És ez nem csak önbizalomturbozó, üres duma, hanem teljes mértékben meg vagyok erről győződve.

Találd meg a saját jó tulajdonságaid, ismerd el azokat, és próbáld kihangsúlyozni. Emellett tisztában kell lenni azzal is, hogy mi az, ami nem tartozik az erősségeid közé, és fejleszteni azokat. Nem azért, hogy másoknak megfelelj, hiszen nem kell igazodni hozzájuk. Csak egy kis önismeret, önfejlesztés... A saját érdekedben. Mert magadnak kell megfelelned.

És talán a nőkhöz sem úgy állsz, ahogyan kéne. Ez a saját önértékelési problémádból származhat. Ne a nő legyen a te örömforrásod, hanem te legyél a nő örömforrása... Remélem ez így érthető :)

Írtam egy privátot a blogod címéért, de ha van kedved beszélgetni, akár bővebben is válaszolhatsz... Nem állítom, hogy olyan nagy segítség lennék, de valami nagyon hasonlón mentem át én is, de most úgy érzem, hogy annak ellenére, hogy most sem vagyok túl sikeres, önerőből sikerült változtatni a dolgaimon, és most sokkal elégedettebb vagyok saját magammal, így egyedül is.

22/L

2011. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:

Szomorú a történeted.

A csajok mindig azt mondják, hogy nekik egy olyan fiú kell, aki rendes, udvarias, megértő, gyengéd és még egy tucat jó tulajdonsága van.

De ha odakerül a sor, akkor jönnek azzal, hogy túl unalmas, de azért havernak megtartják, akinek jó elsírni a bajaikat, miközben egy tahóval fekszenek le. Közben folyamatosan hitegetik, kétértelmű jeleket adnak nekik, de soha nem fognak összejönni vele.

Sőt az sem mindegy, hogy milyen cuccaid vannak. Ha nem jársz több tízezres szarokban, akkor már megint csak nem vagy jó jelölt a számukra.

Jönnek ezzel a kisugárzás baromsággal, de ezt csak azért mondják, hogy nem higgyék róluk, hogy csak a külső számít nekik.

Lehet, hogy a szó szoros értelmében jó vagy és ezért tekintenek így rád. Gondolkozz el az életeden és tedd fel a kérdést, hogy vajon megéri-e. Mert egy idő után nem csak a csajok fognak kihasználni érzelmileg, de mások is.

2011. ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
00:45: emailben elküldtem.
2011. ápr. 23. 07:53
 8/60 A kérdező kommentje:
02:29: sajnos így van. ezt tapasztalom...
2011. ápr. 23. 07:53
 9/60 anonim ***** válasza:
02:29 Ott a pont!
2011. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

Kedves 02:29, Kérdező, és akik egyet értenek 02:29-cel...

Komolyan elszomorított, amit írtál... És nem azért, mert nem ilyen vagyok (bár nem ilyen vagyok, de ez most lényegtelen), hanem azért, mert ennyi elkeseredett ember van, mint Te, meg a Kérdező, akik annyit csalódtak, hogy ilyen véleménnyel vannak.

Nem nagyon tudok erre mit mondani, mert tudom, hogy részben igazatok van, és a folyamatos rossz tapasztalat mondatja ezt veletek, de a saját érdeketekben kérlek, hogy NE általánosítsatok. Mert aki kitartó, az "át tudja magát rágni" az átlag-masszán, és megtalálja azt a különleges valakit, aki tényleg a másik fele lesz majd. És megéri a küzdelem... és a végén majd meghozza a gyümölcsét.

És ebben hinni kell. Én is találkoztam, beszéltem olyan férfiakkal, akik bunkók, akik csak a szexre hajtanak, vagy akiknek a külsőségek a fontosabbak... De megtanultam őket figyelmen kívül hagyni, és nem depresszióba esni a viselkedésük miatt. Hanem mindig megyek tovább... És keresek tovább, és nyitott vagyok, és biztos vagyok benne, hogy majd megtalálom az én "jófiúmat", ha elég kitartó vagyok.

Ha nem hinnék benne, nem lenne ilyen erős hitem, akkor semmim nem lenne, ami előre vigyen...

Kérdező, a blogcímet nagyon köszönöm!

22/L

2011. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!