Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy először visszautasít egy lány, aztán meg meggondolja magát? Nem tudják eldönteni, hogy akkor most mit is akarnak?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy volt olyan, hogy buliban odamentem hozzá és elzavart, hogy nem kellek neki. 2 hét múlva megint odamentem hozzá és rápróbáltam, akkor meg élt-halt értem. Hogy is van ez? Nem tudok rajtuk eligazodni. De ez nem egyszeri eset, már vagy 3 szor előfordult ilyen. Egyszer azt mondják, hogy nem jössz be, utána meg már bejössz? Igaz más volt a hajam, más ruha stb. De akkor is ez nagyon furcsa, hogy minden nap mást gondolnak.
2011. okt. 21. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a lányt, így nem tudok pontos választ adni, de nekem ez játszadozásnak tűnik.
2011. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Igaz más volt a hajam, más ruha stb."

Na ezért. Ebből is látszik, h csak a külső számít nekik.

2011. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én így még nem jártam..

Engem elhajtottak el voltam hajtva..

De a külsőség a mai csajoknak talán a legfontosabb..

Önzőek és gyerekesek. Mikor jó kocsim volt akkor szinte a csajok jöttek oda maguktól hozzám illegetni magukat. Mikor furgonom volt lerázott a 90% a. Pedig azzal a kocsival sok pénzt kerestem, de ez őket nem érdekelte nekik csak a csili vili sportkocsis kellett. Mivel életképtelen a legtöbb így azt hiszi a sok naív liba hogy ha vele van egy pasi és jól néz ki meg sok mindene van az az ővéké.

Rájöttem 3 dolog fontos a nőnek. Farok Pénz Kocsi

Ha ebből valamelyik kevés azt a másik kettővel lehet kompenzálni. :(

A nők külsőségesek vagy anyagiasak bárhogy is tagadják.

2011. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egy instabil, felszines liba lehet, aki ezt csinálja.Szereti a menő pasikat, de ha nem vagy menő akkor 0 vagy....ez kb. olyan mint mikor egy hapsinak akkor tetszik egy csaj, ha az miniszoknyába van stb. stb. de ha mondjuk fáradt arca van, nincs rajta dögös ruha, akkor levegőnek nézi.Ezeket az embereket kerülni kell.
2011. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" de ez őket nem érdekelte nekik csak a csili vili sportkocsis kellett "


Tökéletesen leirta az elöző srác.Ezt én is igy tapasztaltam, sok ilyen nőci van, de hát ők még nem tudják, hogy nem minden arany ami fénylik.

2011. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer elhajtottak, annyi önérzet nem volt benned, hogy hagyd a francba és ne menj oda többet?


A 11:18-asnak maximálisan igaza van.

2011. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Velem is volt ilyen pedig lány vagyok...

egyszerű, odajött a srác és láttam, hogy abszolút nincsen meg a vonzalom, de tényleg még csak a szikrája se... akkor meg mit bolondítsam? így hát leráztam, de a srácon sokáig látszott, hogy tetszem neki, de értelmes volt és felfogta, hogy nem és nekem ez tetszett meg, hogy milyen értelmes, nem nyomul túlságosan, amúgy nagyon aranyos és jó a humora és végül én mentem oda hozzá, hogy hülye voltam lenne-e még kedve... :)



Kedves 11:18-as válaszoló!

"Rájöttem 3 dolog fontos a nőnek. Farok Pénz Kocsi"

Szerintem ez hülyeség! inkább Farok Ész Humor

és valóban helyettesíthetik egymást...

2011. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!