Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kinek milyen volt? Tanácsokra....

Kinek milyen volt? Tanácsokra. És normális válaszokat légyszi (? )

Figyelt kérdés
15/F vagyok, a barátnőm is. És közeledik az első alkalom, és tanácsokra lenne szükségem. Mit hogy csináljak? Mi a forgatókönyve az első szex-nek? Írd le az első élményed. Milyen volt? Mit és hogy csináljak hogy felejthetetlen legyen és ne is bénázzak? Előre is köszi a válaszokat!:)
2011. ápr. 24. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy paráztam h fel sem állt. A másodiknál meg az első alkalom miatti kudarc miatt paráztam, és akkor meg azért. A barátnőm megunta és elhagyott. Azóta is szűz vagyok. Sok sikert! :D 22F
2011. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

én azt mondom,hogy legyetek csak ti ketten a helyszínen,senki ne zavarhasson titeket.és legyen félhomály.ne legyen teljesen sötét se ,de ne legyen nagyon erős a fény!!!!félhomály.hidd el hogy sokat dob.

óvszert ne hagyd ki,de legyen eset utáni tabletta vagy fogamzásgátló is a közelbe.legyél finom,de erőteljes,és ne aggódj...nem annyira nagy cucc.tényleg nem.:))

16/L

2011. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
húú. az szívás. Én nem parázok nem arról van szó, csak nem akarok felkészületlen maradni. És jól jön a nagyfejek tanácsa:) Köszi a válaszod és mindent bele haver!
2011. ápr. 24. 20:21
 4/15 A kérdező kommentje:
20:20-nak köszönöm a válaszod! remélem beválik!
2011. ápr. 24. 20:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a misszionárius póz-t alkalmazd

a régi de be vált módszert

Sok sikert barátom

2011. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Fontos, hogy érezze, hogy törődsz azzal, hogy jó e neki. Sokat csókold, előtte sokszor erősen öleld át, simogasd, hogy érezze, hogy kívánod, közben néha beszélj hozzá, az oldja az ő feszültségét is, kérdezd meg, hogy jól érzi e magát, ilyenek. És félhomály :P Sok szerencsét!
2011. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a missionrius pózról csak annyit hogy ugy hallottam az első alkalomnál jo ha a lány van felül mert tudja irányítani hogy mennyire menjen bele és milyen ütembe:)



utolsónak pedig köszönöm a válaszod megteszek mindent!:)

2011. ápr. 24. 21:13
 8/15 anonim válasza:

Szerintem inkább te legyél felül. Legalábbis az elsőnél nekem nagyon fájt és nehéz volt koncentrálni szóval segített, hogy a barátom volt felül. Viszont teljesen jó élményként maradt meg. :) Forgatókönyv nincs. Úgyis annyira izgulni fogtok, hogy elfelejtenéd a menetrendet. :P Szerintem ilyenkor a bénázás megengedett, mégis honnan tudnál mindent?! Gyakorlat teszi a mestert. Amúgy a félhomály szerintem is jó ötlet, na meg zene... Ja és valószínűleg annyira fel leszel izgulva, hogy hamar elmész, hát ezen kell úgy segíteni, hogy 90%-ban a bnődre koncentrálsz: neki hogy jó, ne fájjon, ne legyél túl erős, próbáld ellazítani (nyakcsókolgatás). Remélem segítettem vmennyit! =)


20/L

2011. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
szerintem elsőnek ne a lovagló legyen :S ha a lány nem elég merész, lehet, h kínosnak fogja érezni. elsőnek jó az amit előző írt és mindent óvatosan, figyelj oda a lányra, sokat csókolgasd (mint ahogy előttem írták) főleg a nyakát mert szerintem az valami csodálatos és annyira izgató érzés, hogy hohohoooo :P:P
2011. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szerintem igenis lehet a lány felül. Nálunk is úgy volt, én fontosnak éreztem azt, hogy én szabályozzam, hogy mikor és mennyire... Mert bár nagyon figyelmes volt a párom, és elhúztuk az előjátékot, mondjuk ki, fájt. Először.

Szerintem nyugodtan csinálhatjátok úgy hogy eleinte csak pettingeltek, ha még eddig nem tettétek:) Ez segít, hogy ne legyetek gátlásosak, hogy megtanuljatok ebben a helyzetben is egymásra figyelni, hogy el tudjátok engedni magatokat, és hogy megismerjétek egymás testét. Utána már nem lesz gond a szexel sem.

Ja, és tényleg ne görcsölj, mert nem lesz jó vége! Bár tudom, h ezt mondani könnyű, de tényleg!:P

23/n

2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!