Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 vagyok és még szűz. Sőt,...

19 vagyok és még szűz. Sőt, szerelmes sem voltam még. Kezdem gáznak érezni magam. Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm, akivel mindig is nagyon utáltuk a párkapcsolatokat és azt hittük, nekünk sosem lesz részünk ilyesmiben, most vallotta be, hogy ő már nem szűz...ez engem kifejezetten váratlanul ért és elgondolkodtam rajta, vajon bennem van-e a hiba, mert én még mindig ugyanúgy gondolom, ahogyan 14 évesen gondoltuk, egyszer sem voltam szerelmes és nem vágyom párkapcsolatra, annak ellenére, hogy már végighallgattam az összes barátnőm beszámolóját erről. Mit gondoltok?

19/L


2011. ápr. 24. 22:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Azt hogy nemakarod elveszíteni a szüzességed?:)
2011. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez addig fog tartani amíg nem jön az a valaki aki... elcsavarja a fejecskéd, lesz jókis hancúr-mancúr! Na de nem megfolyt, vagy ilyenek ne izgulj. Csak szerelmes leszel.


És akkor átértékeled az egész eddigi véleményed a párkapcsolatokról. Reméljük fel tudod majd dolgozni. Mókás lesz.

2011. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

elég érdekes számomra, mert én és a haverom is "utáljuk" a párkapcsolatokat. én se voltam még szerelmes, de viszont néha azt veszem észre magamon, hogy egyre jobban érdekel az egész :D szerintem te és én csak későn érő típusok vagyunk :D de viszont kapcsolatot nem nagyon szeretnék, amíg a szüleimnél élek :D viszont haverkodni bárkivel szeretek :D

18/F

2011. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez saját tapasztalat, kedves utolsó? :)
2011. ápr. 24. 22:57
 5/25 A kérdező kommentje:
-előtti
2011. ápr. 24. 22:58
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Mit tegyél? Ne érezd gáznak magad. Mindenkinek megvan a maga életútja, nem kell másokét követni. A 19 éveddel még sehol nem vagy lemaradva, vagy ilyenek.
2011. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem saját tapasztalat: én sem tudok csak úgy szerelmes lenni, az osztályokból se tetszett soha senki, max. próbáltam magamnak bemagyarázni, mert hát ugye "az a normális". Aztán találkoztam Vele, és pikk-pakk megértettem, miről is szól ez az egész. Szóval csak a megfelelő személy kell, sztem is:D
2011. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Ez nagyon szép és jó addig míg a barátnőd nem jön össze valakivel,Igaz hogy egy barátnőt nem tud felváltani egy pasi és ez is egyénfüggő,de azt tanácsolom te is kicsit jobban nyisd ki a szemed,ne legyél degradáló és soviniszta mert ezzel nem mész semmire.
2011. ápr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok soviniszta és nem nézek le senkit, ha a párkapcsolatot részesíti előnyben, csak azt nem értem, engem miért nem érdekel?...
2011. ápr. 24. 23:33
 10/25 anonim válasza:
Ne aggódj nem vagy egyedül, már lassan 2 éve nincs barátnőm és tök jól elvagyok. Az összes haverom akik párkapcsolatban élnek, egyikük se boldog. Én az vagyok. Persze a jövőben még lehet hogy lesz kapcsolatom de ahogy körülnézek, semmi értelmét nem látom a dolognak. Ha jól érzed így magad akkor semmi gond, mással meg ne foglalkozz...szerintem
2011. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!