Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves vagyok és szűz, van...

23 éves vagyok és szűz, van barátom, nem tudja hogy szűz vagyok. Igazábol nekem ez az első komoly kapcsolatom és életemben először szerelmes vagyok! Tudom, hogy elkéne neki mondanom, de nem merem félek, hogy kinevet! Gáz ha nem mondom el neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gáz ha nem mondod el neki.


Ebben semmi szégyellnivaló nincsen.

Ha elmondod neki, rá fogsz jönni, hogy semmi okod nem volt arra, hogy félj ettől.


Amúgy az én barátnőm is szűz, és ezt már a kapcsolatunk elején elmondta nekem, pedig ő már 24 éves.

2008. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
persze, hogy el kell mondanod, teljesen maskent fogja kezelni a szexualitast. Tudnia kell, hogy szuz vagy, mert ha arra kerul a sor, hogy szexualis eletet eltek, akkor nagyon ovtosan kell bannia veled, ha azt hiszi, hogy nem vagy szuz, biztosra veszi, hogy mindent tudsz. Nincs ezen mit szegyellni, en 21 voltam, 2 het hijan 22, amikor eloszor lefekudtem a baratommal, de o tudta, hogy nekem az elso, ezert csodalatos volt.
2008. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

1. Nyugodtan elmondhatod: ha szeret, megérti.

2. El KELL mondanod neki!!! Ennyit meg is érdemel (őszinteség) - és neked is jobb, ha jobban odafigyel.


Remélem, nem gondolod, hogy ez lesz a legnagyobb, vagy az utolsó probléma közetetek - ha sokáig együtt maradtok...

2008. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen,minenképp mondd el neki.Nincs ezen mit túlmagyarázni.Ennyit csak megér neked.De ezek szerint azt sem tudja,hogy ő az első komoly kapcsolatod?Hááát..Van miről beszámolnod.Ha ez miatt esetleg kinevetne,örülj,hogy most derült ki,mert ha ezen nevet,hidd el a szíve mélyén még gyerek,ráadásul a későbbiekben sem számíts túl jóra..

/pici cutte/

2008. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bátran mondd el neki, ebben nincs semmi gáz, én speciel nagyon örülnék neki, ha én lennék az első a szeretett barátnőmnél. Ne szégyelld, ez inkább becsülendő! 22/f
2008. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Az a gáz, ha 23 évesen ilyeneken problémázol.
2008. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
84%
De örűlnék, ha ez kiderűlne a barátnőmről :D...komolyan mindenképp mondd el neki!
2008. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én 19 voltam mikor lefeküdtem az első barátommal.Nem mondtam el neki hogy ő lesz az első.....a kapcsolatunk 4 hónapig tartott...többször lefeküdtünk...egyszer sem véreztem-szóval soha nem tudta meg hogy szűz voltam.Én már 19 évesen cikinek tartottam-ma már tudom hülyeség ezt szégyellni, de a srác annyira más stílusú volt mint én-én meg tenni akartam a nagyot. Persze az első éjszka előtt nagyon a paráztam hogy majd észreveszi-de ennek ellenére jó volt, jó emlékeim vannak erről az időszakról.

Azonban én mégis azt mondom jobb őszintének lenni.

2008. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mindenképp, megérdemli, hogy őszinte legyél vele. S nem lenne jó neked az sem, ha úgy viselkedne veled, mintha már tapasztalt lennél. Viszont így gyengédebb lesz, és oda fog figyelni rád, te pedig jobban ellazulsz. Nem fog kinevetni, és ne úgy mondd, mintha ez egy szégyen lenne, hiszen nem az. Az a gáz, aki már 14 évesen nem szűz.. Szóval bátran mondd csak el neki!
2008. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat sokat segitettetek :)
2008. nov. 12. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!