Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi bajom lehet? Szűz vagyok...

Mi bajom lehet? Szűz vagyok van barátom szerelmes vagyok és szeretnék vele szeretkezni, de nem tudom hogyan mondjam el neki. am meg nincs tul sok önbizalmam.

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy csak az irjon aki segiteni akar, de aki csak szemétkedni akar az kiméljen van elég bajom.
2009. okt. 29. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idösek vagytok?

mióta jártok?

2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mond el neki egyenesen a szemébe :)

Hidd el örülni fog annak hogy ilyen egyenes és őszinte vagy vele.

vagy csinálhatod azt is, hogy pl birkózás közben egy adódó alkalommal a fülébe súgod, hogy: Kívánlak Baby! :)

2009. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el csókolgatni a nyakát, vagy döntsd le az ágyra, esetleg ha már hanyatt feküdt, akkor húzd fel a ploját és puszilgasd a hasát, ezekből biztos levágja mi a szitu...:)

Vagy beszélgess vele erről, hogy te már gondolkoztál a szexre, Ő mit szólna hozzá... :)

Sok sikert!

2009. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm pont olvastam egy ilyen kérdést de ott a fiú írt. 17éves vagy? mert ha nem akkor csak véletlen egybeesés:)

Félsz ez természetes,ha megbeszélitek sokkal jobb lesz,és engedd el maga,mert ha mindig görcsölsz akkor rosszabb lesz hidd el.Nekem sem volt önbizalmam, néha le kellett bűvölnie a ruhát hogy levegyem. De ha egyre jobban bízol benne és amikor elragad a hév akkor tudod hogy kész vagy. Ne félj.19/L

2009. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20/L vok és 1fél éve vagyunk együtt.annyiszor probáltam neki elmondani,hogy mit szeretnék ,de mindig inamba száll a bátorságom,pedig pár honapja már felhoztam ezt a témát ezért nem értem miért vok ilyen szerencsétlen XD
2009. okt. 30. 08:39
 6/8 anonim válasza:

tök egyszerű: elmentek bulizni, berúgtok kicsit, aztán letepered.

vagy: megkérdezed tőle, hogy mit szólna egy romantikus estéhez, amikor is meg kéne próbálni a dolgot.

valamennyi bátorság persze kell hozzá, ha nem is annyi mint az élethez...

2009. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanabban a cipőben jársz mint én :) 2 hete jöttem össze a barátommal, mindketten 19 évesek vagyunk. Én még szűz vagyok, de ő már nem. Nekem is fejfájást okozott az, hogy hogy mondjam el neki. De egyszerűen megtettem, mert azt mondta, hogy néha szemmel láthatóan visszafogott vagyok. És erre elmondtam neki egyből hogy ennek is megvan az oka, mégpedig az, hogy még nem voltam úgy fiúval. :) Hidd el nem kell tőle félni, ha szeret, akkor a reakciója is pozitív lesz!! Sok szerencsét és ne félj:)
2009. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nagyon rendesek vagytok!!!puszi nektek
2009. nov. 1. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!