Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyire fáj az első alkalom?...

Ennyire fáj az első alkalom? Ez normális? :/ 16/L

Figyelt kérdés

A behatolásnál iszonyatosan fájt, mintha a bőrömet szakítanák át, pedig előtte sokáig ujjazott a barátom, meg ki is nyalt, de mikor a behatolást elkezdte kiszáradt a szám, próbáltam nem ideges lenni, de csak arra tudtam gondolni h "istenem ne fájjon".

Végül nem sikerült nekünk a dolog, megkértem h hagyja abba mert nem bírtam vna ki....

Hamarosan újra próbáljuk, nagyon félek h ugyan úgy fájni fog.

Nektek lányok milyen érzés volt? légyszíves normális válaszokat írjatok


mégegyszer: nagyonnagyon fájt..és úgy érzem h nem bírnám ki :(


2011. ápr. 25. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokat idegeskedtél és kevés az ujjazás is, mármint nem időben. Nem jól csináltáttok.
2011. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
24%
Maradj a könyveknél kislány, az nem fog fájni!
2011. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
szerintem análba nyomta a barátod.
2011. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak az első fél percben fájt, amíg be nem hatolt teljesen. utána nem. csak kicsit sajgott, de nem volt vészes. abban a fél percben nekem is eléggé fájt, de hát most ki lehetett bírni. olyan nincs, hogy nem.
2011. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
kérd megy anyud, hogy hátúlról nyomja a barátodat, mert nem tud behatolni!
2011. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

én is ugyan így voltam! szinte szószerint és nem voltam ideges. sőt.. jobban akartam. egészen addig el is engedtem magam, ameddig megnem éreztem az elviselhetetlen fájdalmat.. :/

és még mindig nem értem hogy mi van. viszont már új barátom van és remélem vele más lesz..

mert még mindig bűnösnek érzem magam... ://

sajnos a választ nem tudom..

márpedig én egész strapabíró vagyok állítólag és ezt mégsem bírtam ki...

2011. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
64%
Nekem is nagyon fájt az első, de szerintem azért, mert a fiú nem volt elég figyelmes. Beszélni sem tudtam csak azt vártam, hogy menjen már el. Másnap is éreztem még. Utána két évig nem feküdtem le senkivel, aztán a második alkalomnál már olyannal voltam, aki minden rezdülésemre figyel és mindent megtett azért, hogy nekem jó legyen. Az már egyáltalán nem fájt. Azóta néha mikor fáj, mert mondjuk sokszor csináljuk, akkor szólok neki, hogy nagyon lassan kezdje. Így el tudok lazulni és fél perc múlva már nem is fáj. Ne izgulj rajta! A szex nagyon jó dolog, csak próbáld meg élvezni :)
2011. ápr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
az én barátnőm is iigy van, elkezdtük az este és neki olyannyira fájt hogy abba kellett hagyjuk.
2011. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom milyen pózban próbáltátok, én tudnám ajánlani, hogy te legyél felül. Eleinte én is féltem tőle, de végül úgy sokkal kevésbé fájt, mert így én irányítottam.

És az is fontos, hogy a párod nagyon figyelmes és megértő legyen, Figyeljen minden rezdülésedre, és ha fáj, akkor kicsit pihentessétek a dolgot. A lényeg, hogy próbálj meg ellazulni, és hogy biztonságban érezd magad. Remélem tudtam segíteni. :)

Amúgy hány éves vagy?

2011. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocsi, nem vettem észre, hogy kiírtad a korod a kérdésbe :$ :)
2011. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!