Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S! első ujjazás. Amikor...

S. O. S! első ujjazás. Amikor bedugtam az ujjam (nem teljesen, sőt alig) éreztem h átmegy valamin. ez normális?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát max a szűzhártyád bökted át. Teljesen normális, legalább az első bevetéskor nem fog fájni..:D
2011. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%

OFF:

Ferikeee te olyan jó kis válaszokat adogatsz itt-ott.:)

2011. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Takácska válasza:
az teljesen normális...mert az 1ső szexnél nem fog fájni..jóó módszer...és utánna vérzett????
2011. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

jaj nyugi, az nem a szűzhártyád volt! az sokkal feljebb van, az ujjaddal el sem éred. (gondolj bele, a szüzek is használnak tampont. az az ujjad plusz a tampon hosszúsága, és még mindig épségben van a szűzhártyájuk.

tudom mire gondolhatsz, de őszintén szólva nem tudom szakszerűen minek hívják. a lényeg, hogy ez TELJESEN NORMÁLIS :)

2011. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
hát már hogy lenne a szűzhártya feljebb utolsó? a tampon is eléri, és át is megy rajt, csak mivel van rajta egy kisebb nyílás azon átfér (vagy nem)
2011. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dodesz.. válasza:

A szűzhártyád volt az.

Utolsó elöttinek:

A szűzhártya a hüvelybementet elején van! Az ujjadtól és a tampontól nem lesz nagy baja... Az is hülyeség, hogy ha megujjaztad magad, akkor az első nem fog fájni... Lehet, hogy nem fog fájni, de az nem azmiatt lesz! ;)


15/L

2011. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ekeke ***** válasza:

Micsoda szakértők....:(


A szűzhártya elég közel van a bejárathoz. Mindenkinek más jellegű, vastagságú, erejű, rugalmasságú. Mindenképpen van rajta egy lyuk, amin a vérzés általában ki tud folyni. Előfordulhat, hogy akkora a lyuk, hogy egy ujj átfér rajta, az is lehet, hogy még a behatolástól is kitágul, de igen kemény, rugalmas, ellenálló is tud lenni az anyag.A legtöbb nőnél szétszakad és többé nincs útban, egyeseknél kitágul a lyuk és egyre inkább eltűnik a hártya.

2011. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!