Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amúgy a sperma mien izű...

Amúgy a sperma mien izű lányok jó vagy nem és kis himvesszővel is ugy lehet sexelni mint naggyal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Nem tudom, miért ez a nagy tanácskozás? Egyszerűen arról van szó, hogy amit eszel-iszol és ahogy ezt teszed, az határozza meg, hogy milyen illata, íze van az embernek. Természetesen jár még mellé némi genetikai adottság is, ami annyira megbonyolítja a válaszadást, hogy inkább nem mennék bele(nem is értek hozzá), na és persze a lelki állapot...

Az ember is az állatvilág része és az emlősökre oly jellemző egyedi szagminta ránk is érvényes, csak elnyomjuk mindenfélékkel.

Meg aztán, kinek a pap, kinek a papné. Régebben volt egy-két lány az életemben, akik határozottan kedvelték a kesernyés ízt és éppen ezért nem okozott problémát. Itt megjegyezném, hogy a dohányosoknak, mint én is, mind keserű. Ez van. Mi értelme lenne, ha minden ember egy illattal rendelkezne? Az ember nem pipacs! Örüljön mindenki, hogy "egyedi".


Ja! Még annyit, hogy a B kérdésre a válaszom az, hogy akár pénisz nélkül is lehet szexuális örömöt okozni. A szexualitás jóval (sok jóval :-) ) több, mint a közösülés.

2011. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 04-29 23:30

"Mi lányok nem azért nyeljük ám le, mert finom, hanem mert örömet akarunk szerezni."


Csak a magad nevében írj, habár az átlag azért teszi/heti, vannak kivéltelek, mint mindenben..

Személy szerint szeretem, az íze változó és a Párom illata naon fincsi, bejön.


Állítólag ananásszal lehet az ízt édessé tenni. Van benne vmi.

A méret meg mindenkinek más jön be.


A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:24

"mert ha illata tetszik parfüm nélkül lehet az igazit találtad meg."

Ez igaz lehet, mer olyan, mint egy jó "drog", ha értitek, nm bírok betelni Vele..

2011. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem sós volt, és annyira nem jó... amúgy a spermák nagyon jó hatással vannak a nő szervezetére...


[link]

2011. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kóstold meg a sajátodat, ha ennyire érdekel!
2011. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!