Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek a szüzességemmel...

Mit tegyek a szüzességemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

22 évesen még mindig szűz vagyok, de ez a természetemből adódik, hisz visszahúzódó voltam mindig is.

Sajnos ez már zavar, hogy a baráti körömben ha a szexre terelődik a szó, akkor én kuka vagyok, mert nem volt még részem benne és néha még szurkálnak is emiatt. Az egyik egyetemi évfolyamtársnőm elég könnyűvérű és be is jön nekem, így szerintem ha beszélnék vele, akkor ő belemenne a szexbe, sőt ahogy ismerem még büszke is lenne, hogy ő volt az első.


Viszont lehet, hogy később megbánnám, hogy nem egy rendes barátnő vette el. Tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?


2011. ápr. 26. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az is egy rossz hozzáállás hogy "vársz" egy csajra. Ne várj, hanem te keress.
2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő is jó , jah. Szóval az igaz hogy minél tovább vársz annál nehezebb lesz, sokkal sokkal nehezebb. Hát ő én te helyedben belemennék, de ez magán vélemény. Már persze úgy hogy én is akarom meg minden, nem bele"rángatnak" hogy aztán úgy érezzem hogy mekkora loser vagyok hagytam magam rábeszélni. Meg nem is így kell hozzáállni, van egy jó csaj akit még bírsz is.?


Jó lehet elsőre én se vágnám rá hogy igen, csak azt mondom hogy jó vége is lehet. És innen már tényleg csak nehezebb lesz, egyszer úgy is szembe kell nézned a dologgal. Ja + még annyi hogy lehet eleinte meg is bánod de később már örülni fogsz neki.


Az mondjuk érdekes érzés lenne ha szexeltek, cool aztán meg semmi. És akkor volt 1 kalandod aztán minden lesz olyan mint volt, mintha mise történt volna. Na mind1 jó gondolkodást

2011. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha könnyűvérű, akkor nyugodtan használd ki a helyzetet. Lehet, hogy utána könnyebben fognak menni az ilyen dolgok. Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy meg fogod bánni, meg hogy várj egy barátnőre, vagy olyas valakire, aki megérdemli. A szüzesség egy állapot, nem valami felbecsülhetetlen értékű kincs, amit csak a kiválasztott kaphat meg. Ha évekig nem fogsz komoly vonzalmat érezni senki iránt és egy kapcsolat sem jön össze, akkor szűz maradsz?
2011. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem felesleges várnod, ugyanis nincs mire.
2011. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Miért bánnád meg? Az intimitásnak és a párkapcsolatnak nem feltétlen van köze egymáshoz. Más kitartani valaki mellett és egy kis közösséget alkotni vele akár együtt élni vele és teljesen más szexelni. Szexelni szeretnél vagy párkapcsolatot? Nem minden esetben jár kéz a kézben a dolog.
2011. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha jó a csaj, akkor simán. A szüzesség túl van értékelve.

22 évesen nem mondom, hogy ciki az ha szűz vagy, mert nem az. Viszont később (pár év) jól jön majd a tapasztalat, ha rátalálsz arra aki valóban tetszik neked és akkor jobb, ha már tudsz egy-két dolgot.


Aztán lehet, hogy pont ezzel a lánnyal jösz össze. Szóval szerintem vágj bele.

2011. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!