Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok van valakinek tapasztal...

Lányok van valakinek tapasztalata hogy természetes úton nem szakadt át a szűzhártyája és orvosi beavatkozásra volt szükség?

Figyelt kérdés
Van valami más módszer az altatásos átvágáson kívül? Eléggé be vagyok parázva a dologtól.
2011. ápr. 28. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Úgy tudom, orvosi beavatkozásra kizárólag akkor van szükség, ha a szűzhártya gátolja a menstruációs váladék eltávozását. Minden más esetben rajtad múlik, hogy mikor is szakad át.
2011. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell orvosi beavatkozás, ha egy pici nyílás sincs a szűzhártyán eredetileg. Ugyanis annak már születésnél meg kell lenni.
2011. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem szakad át mert annyira vastag és pici a lyuk is rajta ezért lehetetlenné teszi a szexet.
2011. ápr. 28. 15:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Első két válaszoló, rosszul tudjátok, én is egy ilyen műtét előtt állok lassan 20 évesen.

A menstruációm ki tud ürülni, a lyuk azonban olyan kicsi a szűzhrátyámon, ami ráadásul nem ruganyos, hogy szükség van a beavatkozásra...


És kedves kérdező: hasonló cipőben járok, sajnos tapasztalatom nincs, mivel körülbelül egy hónap múlva lesz idő megejteni a műtétet, én is eléggé tartok tőle, meglepődtem mikor mondta a doki, hogy altatnak...


19/L

2011. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a párommal én már próbálkoztam, de akármennyire is vágytam a dologra, nem sikerült, épp hogy az ujja hegyét tudta bedugni, a hártya egyszerűen "visszalöki", a nődoki se tudott megvizsgálni hüvelyi úton, szóval gondolhatjátok, hogy itt már szükség van az orvosra..
2011. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mintha csak én írtam volna ezeket a sorokat nálam is ugyan ez a helyzet. Csak az a különbség, hogy én már jóval idősebb vagyok húsz évesnél.
2011. ápr. 28. 20:09
 7/16 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2011. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már jóval idősebb vagyok húsznál
2011. ápr. 28. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Na de szerintem nagyon ne parázzunk be a dologtól.. Eddig mindenkitől úgy hallottam, hogy tényleg rutin dolog, sajnos olyannal nem beszéltem még aki át is esett volna a dolgon, de nincsenek még rémhírek sem erről a kis beavatkozásról... :)


Sorstárs voltam 19/L

2011. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ismét én 18/L, megtörtént a beavatkozás? Én még nem estem túl rajta, és jól jönne pár nyugtató szó:)
2011. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!