Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok van valakinek tapasztal...

Lányok van valakinek tapasztalata hogy természetes úton nem szakadt át a szűzhártyája és orvosi beavatkozásra volt szükség?

Figyelt kérdés
Van valami más módszer az altatásos átvágáson kívül? Eléggé be vagyok parázva a dologtól.
2011. ápr. 28. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem vetettem alá magam ennek a beavatkozásnak, nagyon félek az altatástól is!


Kaptam egy jónak tűnő praktikát és azzal próbálkozunk. Az egyik része abból áll, hogy be kell kenni a bejárat környékét lidokainnal és amikor már elzsibbadt akkor szépen a belső részt is be kell kenni. Ehhez még jön egy tágító krém, kicsit kell várni...


Már elég jó eredményt értünk el vele. Csak egyre kell vigyázni nehogy rámenjen a fütyire!

2011. máj. 20. 10:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Hmm akkor ha jól értem nem érzed így a fájdalmat.. de átszakításnál attól még ugyanúgy veszélyes lehet mert attól még eléggé fog vérezni nem? Nekem legalábbis azt mondták, hogy a vastagsága miatt lehet nagyobb mennyiségű lesz a vér..
2011. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen jól érted, nem érzem a fájdalmat.


Az én orvosom szerint nem törvényszerű az erős vérzés. Szerinte nem a szűzhártya vastagságától függ a vérzés hanem attól ennyire van átszőve vérerekkel.

2011. máj. 20. 21:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok


A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-28 15:35


Nos én alávetettem magam a műtétnek, úgyhogy lehet írok majd egy külön kis beszámolót új témában, hogy hasonló sorstársaink lássanak példát:) ne úgy mint mi, mert én égen-földön nem találtam olyat, aki tudott volna a tapasztalatairól beszélni.

2011. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsém volt, sikerült a lidokainos módszerrel!
2011. jún. 8. 11:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Ennek őszintén örülök:)
2011. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!