Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem egy szűz lánnyal jövök...

Ha nem egy szűz lánnyal jövök össze, akkor az első alkalom előtt kérhetem tőle az orvosi papírokat, hogy nincs STD-je?

Figyelt kérdés

Vagy ez így egy kicsit illetlen?


Csak mert én szűz vagyok (26).


2011. máj. 14. 21:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Minek az a papír?
2011. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Kérhetsz, ha akarsz, de akkor pofára is fogsz esni. Nem bíróságon vagy.
2011. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hát mert ha előtte mindenfélével összefeküdt, akkor azért elkaphatott valamit, nem?
2011. máj. 14. 21:52
 4/36 anonim ***** válasza:
77%

Ha ennyire nem bízol meg egy csajba, akkor inkább használj óvszert vagy maradj szűz.


A szexuális kapcsolat alapja,hogy a felek kívánják a másik testét. ha ránézel a pi..ra akkor nem támadhat az a gondolatod, hogy most egy kígyó lyukba dugod.

2011. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%

ne legyél már ilyen majom.

szerintem egy csajnak miért lenne ilyen papirja?másik meg az hogy ez 15-20 ezer ft körül van.inkább örülj h valaki lefekszik veled,bocs de gondolom nagy tapasztalattal nem rendelkezel.óvszert húzzál.ha hivatásos lányhoz mész,töl,e kérhetsz papirt,de mondd meg h szűz vagy,mert nem mindenki vállal be.

2011. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Mert lehet benne valami, amiről ő se tud. És ha nincs papírja, akkor igenis vizsgáltassa meg magát.
2011. máj. 14. 21:58
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
De nem érted, ha papírt kérsz az mélyen sértő egy nő számára. Nem lesz abból szex.
2011. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kérem el tőle, de azért rákérdezek, hogy volt-e ilyen teszten.
2011. máj. 14. 22:01
 9/36 anonim ***** válasza:
74%
Ha zavar akkor ne gerjesz vitát, akkor ne ismerked olyan nővel, ennyi. Ne provokálj másokat. Van egy mondás: Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
2011. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez teljesen normális kérés. Ha a lány is kellően értelmes, nem fogja rossz néven venni. Én lány vagyok és én is kérnék/kérek a partnertől. Ez nem bizalom kérdése, az embernek az egészsége a legfontosabb.

Úgy is lehet beteg, hogy nem tud róla.

2011. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!