Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik szeretnek tapasztalatlan fiúval kezdeni, esetleg direkt a szüzekre utaznak?

Figyelt kérdés
Ez is csak a filmekben van, vagy tényleg vannak ilyen lányok?
2011. ápr. 28. 21:42
1 2
 1/19 KlenDie ***** válasza:
Igen
2011. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És szerintetek inkább a bulizósak között vannak ilyenek, vagy a kevésbé társasági életet élők között?
2011. ápr. 28. 21:46
 3/19 anonim válasza:
Igen vannak.
2011. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát megtalálhatna 1 ilyen csaj:D
2011. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elsősorban én is azt szeretném megtudni, hogy hol ismerhetnék meg ilyen lányt. Elég gyakran bulizok, de egyébként elég csendes vagyok, úgy hozta az élet, hogy szexben nem vagyok valami tapasztalt. Viszont jó buli lenne egy ilyen lánnyal elveszteni minden kötöttség nélkül.
2011. ápr. 28. 22:13
 6/19 anonim válasza:
az én barátnőm pont ilyen, már 3 fiúval volt előttem, én szűz vagyok, kicsit zavar...
2011. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
jó kérdés, de miért nem lányok válaszolnak, esetleg valami saját élményes sztorival...
2011. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Én még szűz vagyok, és nagyon jól esne, ha a másik fél is az lenne, ha együtt tapasztalhatnánk meg először, hogy milyen :-) De én nem szeretnék ez alapján párt választani, mert nem ez a lényeg. Megvan mindennek a maga szépsége :-) Annak is, ha szűz, meg annak is, ha nem. A lényeg a szerelem!!!


20/L

2011. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja, annyit hozzátennék, hogy olyan lányt, aki kötöttségek nélkül meg "jó buli" gyanánt elveszítené veled a szüzességét, valószínűleg bulizós tinilányok körében fogsz találni. Normális ember ilyet nem csinál...
2011. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó: Félreérted. Én nem akarom, hogy velem veszítse el, pont, hogy tapasztaltabb lánnyal szeretném. Azt se bánnám egyébként, ha szerelemben veszíteném el, olyannal, aki még szűz, de szerintem ilyen lányt még nehezebb találni. Egyébként én is 20 vagyok.
2011. ápr. 29. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!