Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a babakocsi...

Szerintetek ez a babakocsi megfelelő lesz a babámnak újszülött korától? Nekem nagyon tetszik a babakocsi, viszont első babámat várom, elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren és szeretnék biztosra menni!

Figyelt kérdés

Szerintem egyébként egy nagyon jó állapotú, szép babakocsi én beleszerettem első látásra, de a funkciókkal amivel egy babakocsinak rendelkeznie kell nem igazán vagyok tisztában, ezért kérem ki olyan anyukák véleményét akik már jártasak ebben! :)


A babakocsi itt található:

[link]

[link]

[link]


A babakocsi ára egyébként 30000 ft (használtan) jár hozzá hordozó vmint mózeskosár! Szerintem nagyon jó ajánlat, de mivel az anyagi helyzetünk nem a legfényesebb ezért jól meg kell gondolnom, hogy mit veszek és mennyiért! Már igent mondtam a kocsira, remélem tényleg olyan jó mint ahogyan én látom! :)


2011. máj. 7. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kocsi, és nagyon olcsó. Amikor nekem az ikreim születtek három éve, több mint 200 ezerért vettem a babakocsit, még ha akartam volna se találtam volna normálisat használtban. De ez jónak néz ki a képeket látva. De azért nem árt élőben is átnézni.
2011. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem nagyon nehéz lehet ez a kocsi.

Legalább 16 kg, de a hordozóval már biztos 20 kg is van, csak a babakocsi!

A terepet biztos jól bírja, ha ez nálatok szempont, de buszozni szinte lehetetlen vele, összecsukva is nagy helyet foglal, nem minden kocsi csomagtartójába fér be, de ez sem gond, ha ezekre nincs szükségetek...

Az ára reális, kinézetre szép, de nézd meg, próbáld ki, mert akkor dől el minden.

Ahogy látom vízszintesig dönthető, ez fontos, mert a textilmózest kb. 4 hónaposan kinövi egy nagyobb baba, beöltöztetve már hamarabb sem biztos, hogy belefér.

Menetirányba fordítva a tolókart nagyon nehéz irányítani a fix kerekei miatt.

Az jó, hogy van hordozó is hozz, nem kell külön venni, de a vázra külön nem rögzíthető, az nem túl jó, ugyanis vásárolni ezzel a kocsival így lehetetlen, de ez sem tragédia, nem muszáj vinni hozzá a babakocsit.

Én szeretem külön tolni a vázra rögzített hordozóban a picinket, míg a párom tolja a bevásárlókosarat, plusz így én is el tudok menni a babámmal DM-be, Rossmann-ba (ez a batár kocsi oda nem fog soha beférni, nem lehet vele az üzletben a sarkoknál fordulni) de ez én vagyok, nem életbevágó a probléma...

Én ilyet nem vennék, de mindenkinek más jön be.

2011. máj. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gondoltam volna, hogy mire betölti a képet, a mi babakocsinkat látom:) Ugyan ilyen van nekünk-színben is, szóval hiteles választ tudok adni. Ráadásul az ismerettségi körben másnak is van ilyen.

Mi tavaly 40 ezerért vettük. Amit adtak hozzá: pelenkázó táska, szúnyogháló, esővédő, részek a sportkocsivá történő átalakításhoz.

ELŐNYE:

- változtatható tolásirány,

-nagy mózes rész! elfér benne a nagy gyerek is (téli ruhában sem szorong benne),

-vízszintesig dönthető mózes rész,

-nagy kerekek: könnyű tolni, a rosszabb utakon is könnyebb vele ellavírozni,

- fix kerekek: én megszoktam, nekem előnyt jelentetettek (főleg a rossz utakon)

- az alsó rész jól pakolható

HÁTRÁNYA:

- a mózes háttámláját szerintem nem lehet optimális fokozatokban állítani, igazodva a babához.

-sportkocsisan nagy nulla! Hiába ült biztonsággal gyerekem, nem tudott úgy ülni, hogy ne dőlőngéljen el valamelyik irányba. (Ezért használtan vettünk egy sportot).Télire megint ezt használtuk (decemberben volt 10 hónapos lányom), de nem sportkocsivá alakítva, hanem a mózes háttámláját emeltük ülés magasságig.


Szóval mi kb. az első 5,5 hónapig használtuk napi szinten.

Ennyi jut eszembe.

2011. máj. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


valóban nagy és nehéz, de összecsukva a mi kis kocsink hátuljába befért.Én minden boltba elfértem vele!!! A hozzá adott textilmózes valóban jó dolog.Valóban, az hiányzott hozzá: a vázra erősíthető hordozó.Nem a fix kerekek miatt nehéz tolni ha neked háttal ül benne a gyerek (ez megszokható), hanem a rugókon kell olyankor állítani (mivel erősségük állítható).

2011. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nagy,nehéz,és nem bolygós a kereke,ami nagyon nagy hátrány,mert csak küzdenál vele minden kanyarban!!!30 ezerét nagyon jó használt kocsikat lehet venni,ami könnyű és minden igényt kielégít!!!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

(ez egy 10-essel hosszabb,de új és mindent tud)


ezek csak példának...

2011. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A miénk gyakorlatilag ugyan ilyen,csak más márka.Nagyon szeretem,nagyon praktikus az első perctől,sőt most 8 hónaposan is kényelmesen alszik benne.

Valóban nehéz,de ha nem kell vele lépcsőznöd,akkor nem gond,viszont masszív,és jól bírja a terepet.Nagyon praktikus a tolókar is,mert átfordítható,és állítható a magassága.A kosarába pedig sok mindent tudok pakolni,ami szintén jó.Én személy szerint a bolygós kereket utálom,tehát nekem a kerék is megfelelt.

2011. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy később venned kell egy normális könnyű sportkocsit. Egy új gyerekülést, mert a hordozót kinövi. A mózest nagyon rövid ideig tudod haszálni. Talán a kétfunkciós könnyebb kocsikat érdemes megnézned. (Pl. Pierre Cardin)
2011. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha már igent mondtál, akor próbáld megszeretni, akármilyen is :)
2011. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor
2011. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlót vettem , de amint tudtam, le is cseréltem. Nagy böhön, dög nehéz, irányíthatatlan!

De kívánom, hogy nektek beváljon, ne legyen vele bajotok!

2011. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!