Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Van egy fiu akivel szeretnek jarni o is velem de eleg tapasztalatlan.

Figyelt kérdés
Neki en lennek az elso komolyabb kapcsolata es sajnos en se vagyok valami nagy tapasztalt. Nem tudom hogy jarjak-e vele. Nagyon kedvelem de fogalmam sincs hogy tudnek en lenni az aki kezdemenyezz. Segitsetek! Mit csinaljak? (bunkok hadjanak)
2009. okt. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépjél nyugodtan, ismerjétek meg egymást, aztán majd meglátod mi lesz belőle. Szerintem nem a tapasztalat a fontos, legyetek boldogok.
2009. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindketten ugyanazt érzitek,akkor nem lehet akadály. Szerintem menjetek el valahova kettesben(pl séta) és dumáljátok meg,az a legjobb hidd el! Tisztázzátok,hogy most hogy éreztek egymás iránt. Amúgy honnan tudod,hogy ő is járni akar veled?(Bocsi a kérdésért,de ez is fontos!)

Egyébként hány évesek vagytok?

Ha tényleg mindkettőtök ugyanazt akarja,akkor nyert ügyed van! :) Amiat ne görcsölj,hogy egyikőtök se olyan tapasztalt. Mindenkinek van első csókja,első barátja..stb. Ezeken is át kell esni. Tehát egyáltalán nem gáz,ha még tapasztalatlanok vagytok. Együtt a legjobb ezeket a dolgokat átélni,"megtanulni"! :) Hidd el szerintem az roszabb,ha pl egyikőtök sokkal tapasztaltabb,mint a másik.

Úgyhogy beszéljétek meg és sok sikert!;)

2009. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez ne akadályozzon semmiben :) járjatok! :) :)
2009. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!