Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Találhatnék 20 éves szűz...

Találhatnék 20 éves szűz férfiként barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm soha se. Volt akivel össze akartam jönni de csak 1 volt akivel a randiig eljutottam, de sajnos nem sikerült túl jól, vele már nem is tartom a kapcsolatot.

Azóta volt 1-2 lány aki komolyabban tetszett de nem tudtam hogyan kerülhetnék hozzá közelebb, mit mondjak, mit csináljak, hogy érezze hogy nem barátkozni akarok vele és nem csak beszélgetni. Volt olyan lány aki tetszett de nem tudtam még a nevét se. Kevés lány ismerősöm van.


2011. máj. 1. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
dehogyis.Miért hagyna ott? Legalább te nem adod oda magad minden nőnek mint a legtöbb pasi:)ez pozitív
2011. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15:16-os vagyok. Ezért nem hagyna ott senki, én örlünék egy ilyen srácnak, és szerintem a legtöbb lány hasonlóan vélekedik.:)
2011. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ezért ott hagyna, akkor inkább örülj neki, mert akkor nem egy csajtól veszítetted volna el a szüzességedet, hanem egy $eggfejtől.
2011. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az hogy 20 évesen szűz vagy semmi gond, biztos találsz magadnak barátnőd,próbálj vele beszélgetni, megtalálni a közös témákat tudom hogy nehéz.. A lányok többségét szerintem nem zavarja hogyha a barátjuk szűz, inkább kifejezetten tetszik nekik :)ugyhogy hajrá;)
2011. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze. Találhatsz, szerintem egy normális lánynál ez lenne az utolsó ami számítana. Amúgy megkérdezhetem, hogy honnan írsz?


19/l

2011. máj. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Otthonról xD

Amúgy Bács kiskun megye.

2011. máj. 2. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!