Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyre többet gondolok a...

Egyre többet gondolok a szexre, hogy tudnám elnyomni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok még szűz, reálisan nézve a dolgokat a közel jövőben nem lesz hirtelen kapcsolatom úgy sem, nem is volt még. De egyre többet jár a szexen az eszem, ami eléggé zavar. Olyan ez mint ha 8 év hormon túltengése egyszerre törne ki. Nem vagyok prűd de zavar hogy ennyit gondolkozok valamin amire nincs lehetőségem. Az önkielégítés se megoldás már. Hogy lehet elnyomni ezt? Már a legbizarrabb helyzetekben is rám jön.

21/F


2011. máj. 8. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen elnyomni nem lehet. Ilyen a természet. Próbáld lekötni magadat intenzív tevékenységekkel, amik jól elfárasztanak. Sport meg ilyesmi.
2011. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a hétvégén velem is ez volt. olyan szinten be voltam indulva, hogy csoda hogy nem dugtam meg az utcán az első csajt aki szembe jött. nem tudom mi van velünk...

csajokat is fűztem tnap rendesen fb-n.

szintén 21 szűz vagyok.

2011. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20/L vagyok, szintén szűz. Nekem is volt ilyen időszakom, kétszer is, kb 2-3 hónapig tartottak. Benedvesedtem már buszon, egyetemen, utcán sétálva, komolyan mondom, kész idegbaj volt -.-' Mintha megőrültem volna... és tényleg nem segített már ezen az önkielégítés se... De én nem is próbáltam tenni ellene semmit. Bár zavart, de ezt elnyomni szerintem nem lehet, vagy ha lehet is, nem érdemes semmiképp. Elmúlt magától egy idő után, visszatért minden a rendes kerékvágásba :-) Szerintem ne próbáld meg elnyomni, mert akkor tovább tarthat... Kitartás ;-)
2011. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Még annyit hozzátennék, hogy ne nagyon próbáld elnyomni, mert ki tudja, milyen pszichológiai defekteket okoz az ilyesmi... Bár nem kell szerintem Freud-nak mindent elhinni, de annyi igaz lehet, hogy a szexualitás "veszélyes" terep ilyen szempontból, ne nagyon buheráld...
2011. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hormonok.

:)

Tudnék mesélni, milyen helyeken és helyzetekben kívántam már meg.

2011. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el, majd csökken az igény, én is most estem túl egy ilyen időszakon.
2011. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy barátnőt.
2011. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok én is! :) 23/L szűz
2011. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!