Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire kell óvatosnak...

Mennyire kell óvatosnak lennem a fiatal, szűz barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam szűz lánnyal, ezért nem tudom, hogy mennyire kell óvatosnak és finomnak lennem. Mennyire érzékeny, amikor először csinálja?
2009. márc. 12. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny az biztos és nem szabad erőleteni. Picit utalgatni lehet, de ha készen áll azt tudni fogod.
2009. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
HA már ott tartotok hogy csinálnátok akkor ha kell kérdezd meg tőle néha hogy jó vagy beszéld meg vele hogy szóljon ha valami nem esik neki jól.Legyél gyengéd.Aztán ugyis látni fogod hogy hogy bírja.:)De lehet hogy nem lesz olyan érzékeny ez ember függő.
2009. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképp csak fokozatosan hatolj be. Először csak egy centit, ott aprókat mozgatod, majd beljebb egy centit, itt is óvatosan mozogsz piciket, és így tovább. Figyeld a reakcióit. Előtte mond is meg neki, hogy szóljon, ha fáj neki. Ha már teljesen bent vagy, és látod rajta, hogy nem fáj neki, akkor finoman neki lehet kezdeni.

Mindenképp hosszas petting legyen előtte, hogy rendesen kitáguljon, benedvesedjen. Korábbi pettingekből pedig már tudod, mennyire nedvesedik, ha szükséges, legyen nálad sikosító is.

2009. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
és természetesen védekezzetek!!!!!!!!
2009. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

elöszö soka t pettingeljetek hogy lenyeg eléggé nedves nyald ki vagy ilyesmi tán csak fokozetosan

az elöttem lévö válaszol´k már elmondták

amúgy hány évesek vagytok?

2009. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sya légy nagyon óvatos és gyengéd ne erőltesd rá csak szép lassan ! az előttem írók elmondtak sok igazságot ! érdemes megfogadnod őket!Sex közben kérdezd meg h fáj -e neki vagy h abbahagyd -e!sok sikert:)
2009. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Óvatos legyél és gyengéd!Ha látod, hogy nem jó neki akkor ne eröltesd és nedvesítsd be elötte, úgy nem fáj annyira.Arra is figyelj, hogy kellően fel legyen izgulva, mert különben nem lesz neki jó.Ha bent vagy akkor már csinálhatod úgy mint ha nem lett volna szűz, mert akor már nem fáj neki.
2009. márc. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hát azt te magad észre fogod venni hogy fáj-e neki!És ha igen akkor próbáld meg finomabban!:)
2009. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!