Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehetséges, hogy a...

Szesze kérdése:

Hogyan lehetséges, hogy a fiatalok 13-14 évesen veszítik el a szüzességüket mikor annyi szűz fiatal van?

Figyelt kérdés
Azt állítja egy mostani felmérés, hogy a fiatalok nagy többsége 13-14 évesen veszíti el a szüzességét, mégis (főleg ezen az oldalon) lépten-nyomon 18+ os szüzekkel találkozom
2010. szept. 24. 16:47
1 2
 1/14 Kamuuu ***** válasza:
70%
Szerinted hány ember él a földön 60 mert kb akkor lehetne így... vagy még akkor se igen vannak ribancok vannak nem ribancok O.o :D:D:D sokan vesztik el ez így van ismerek sok olyat és ismerek szüzeket is de ez tök lényegtelen...
2010. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
ugy lehetséges hogy ez igaz is és ez nem nagy szenzáció a középkorban 14éves nök szültek a fiúk dolgoztak hadakoztak stb.
2010. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
jaés azért találkozol itt sok 18+szüzel mert azoknak valami problémájukvan és itt öszpontosulnak
2010. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
84%

Hát embere válogatja:) Sajnos nekem már majdnem minden lány osztálytársam(kivéve engem és még 3 lányt) megőrült és egyik sem szűz:S Sőt akárkivel szexelnek, most ez egyiknek 26 éves szexpartnere volt:S Ez büntetendő nem?

13/L

2010. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van szerintem mert egyre jobban érvényesül média és nálunk is kezd bejönni az a amerikai suli iedál ahol a gyerekek szétosztják egymást menőre és nem menőre, ha egy kiscsaj jól néz ki elkezd nőni a melle és anyukája engedi minden ribanc ruhát hordani meg elmenni bulizni akkor az hamar elveszíti még van a másik aki tanulással foglalkozik és még nem érdekli őket ez a dolog.

Én is a 18+ szüzek közé tartozok de nekem azért mert mindig is későn érő voltam és csak 1 éve foglalkoztat jobban a csajozás meg az ilyenek viszont mivel leszartam a csajokat felszedtem plusz fölösleget amit most le kell adnom hogy egyáltalán esélyem legyen náluk, meg sokáig elvártam hogy jöjjenek oda a csajok ha bejövök nekik, én nem járatom le magam ha tudom hogy nem 100%

Viszont szerintem embere válogatja hogy miért szűz vagy nem, szerintem most egy olyan világot élünk ahol nagyon eltorzultak a kapcsolatok ahol a szűzek 18 évesek is elmúlak már de aki elvesztette az még nincs 14.

Valahol a kettő között kéne ennek működnie.

2010. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az a pár 20+ szűz sokkal hangosabb, mint a több százezer, aki már nem az.
2010. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

nagyon sok barinőm 13-14 éves korba vesztette el a szüzességét

sztem ez normális

2010. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiú ribancokról nincs is szó? Szerintem az is van egy -kettő...

Na de mivel a lányok korábban érnek, ezért korábban kezdik is, csak ők idősebb fiúkkal.

De így is a lányok 20%-a és a fiúk 30%-a szűz 20 éves kora után....

2010. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Funktasztikus ***** válasza:
100%

ma 17:31

hátha szerinted normális akkor én meg isten avgyok...

2010. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
azért mert mindenki kamuzik. arc nélkül egy ilyen oldalon be lehet vállalni, hogy még szűz valaki, de személyesen mindenki keménykedik, hogy már ennyi meg annyi csajjal volt. közbe jó ha fényképen látott már puncit...
2010. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!