Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok róla? :S

Mit gondoltok róla? :S

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány. A pasim 17 és már 1 éve vagyunk együtt. Én még szüz vagyok, ő már nem. Viszont ő ezt tiszteletben is tartja, nem erőszakoskodik, hogy feküdjunk le, nem tapiz és semmi ilyen. Múltkor a szüleim elmentek otthonról így csak ketten voltunk. Az elején csak beszélgettünk, meg ilyen szokasos dolgok. Egyszer csak megfogott és azt mondta, hogy leszeretne velem feküdni, mert nagyon kíván, de ha én még nem akarom azt ő megérti, mert, hogy még fiatal vagyok. Meg, hogy szeretne ő lenni az első számomra. Csakhogy már én is akartam. Nagyon szeretem és tudtam, hogy hülyeséget csinálok, de nem bántam meg. Ti mit gondoltok erről? Hány évesen veszítetétek el ti? Kort és nemet is kérek :) És lécci rendes válaszokat..
2011. máj. 15. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
védekeztetek vmivel? húzott gumit? szerintem kicsit korai, de nem hülyeség. csak akkor, ha nem védekeztek-.-
2011. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem az aktus után fogod megbánni... általában nem akkor szokták. hanem később, amikor mondjuk az aktuális pasi átvágja őket. ez kinél mikor következik be. vagy akkor, amikor majd találnak valakit, aki sokkal odaadóbb.


én 16 évesen vesztettem el, fél éves kapcsolat után, ami azóta is tart, már 3 és fél éve. szerintem 14 évesen neked még korai volt, bár ezt így nehéz megítélni. most már úgyis mindegy, nem?

2011. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát igen fital vagy! nagyon is ha nem bántad meg nem is baj ;P örülök neki :D h boldog vagy. Viszont el kell menni nő gyógászhoz:P nem leány álom de csak megvizsgál... :) Ezt gondolom erről ha nem bántad meg akkor semmi baj nincs vele;) 15 lány (szűz)
2011. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, magához a szexuális élethez is, mit csinálsz, ha a védekezésbe hiba csúszik, vagy szabályszerű védekezés ellenére is teherbe esel? Már 15 évesen szaladsz abortuszra? A szex nem játék, nem gyerekeknek való.
2011. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

hát ennyi idősen nem szokott 40évig tartani a szerelem, de mint tudjuk vannak kivételek!

én személy szerint nem bírom hogy a fiatalok ennyire sietnek...

persze 1 éve együtt voltatok, remélem nem csalódsz:)

én 18 voltam, rám is várt 8 hónapot a párom, pedig ő 22 volt :)

azóta 4évesek leszünk.

remélem neked is összejön:)


21/L

2011. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
még annyit hogy ezt beszéld meg anyuddal, nődoki és szedj gyógyszert, az biztosabb.bár nem tudom nem korai e ez...kiírják e 16 alatt.
2011. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 hónapja ismertem. 2 hete voltunk együtt. ő 22, én 20. L
2011. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy kislányom!


Te is megérdemelnéd azt amit az unokahúgom kapott tőlem!


21/L

2011. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!