Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy kislány/lány/nő mégis...

Egy kislány/lány/nő mégis miért akarja elvenni egy srác szüzességét?

Figyelt kérdés

Kaptam már ajánlatot 12-13éves kislányoktól kezdve 33-38 éves 2- vagy 3gyermekes nőkig.

Egy tapasztalatlanság miatt bénázó partnerrel mit nyernek? Élvezetet biztos nem.


2011. júl. 27. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tudatot, hogy "betörték". Miért a pasinak miért izgalmas elvenni egy lány szüzességét? Na pont azért.
2011. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a bélyeggyűjteményed kell nekik
2011. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a ritkább eset, de szerintem ugyanazért amiért egyes fiúk a szűz lányokat

egyébként meg...te mázlista disznó :D

2011. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Azért mert tök jó érzés azzal a tudattal élni,hogy elötte nem volt még a strác senkivel.ès lehet "tanitani" :)

èn párom(25/F) is szüz volt mikor megismertem :)

Teljesen fecsigázott a tudat hogy még nem volt növel :)

24/N

2011. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor ez a tudat többet ér, mint a jó szex egy tapasztalt partnerrel?(persze itt nem hosszútávú kapcsolatra gondolok, alkalmira)

arról hallottam, hogy sokan ezzel csajoznak, de én nem hirdetem magamról...ők kérdeznek rá és 2-3mondat után már jön is az ajánlat.

2011. júl. 27. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is ilyen szerencsés lennék. :D 23/F
2011. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy kislány azért mert nem kapott rendes nevelést és máris szexelne pedig a seggén van a tojáshéj, a nők gondolom büszkék lesznek magukra,hogy meg volt még több szűz srác
2011. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

egy pasi büszkeségből és élvezetből veszi el a csajok szűzeségét de hogy a lányok!!: SS

arra tippem soncs!: PP

2011. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!