Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szúr mindig a barátnőm...

Miért szúr mindig a barátnőm puncija? Rossz a borotvája? Mindig leborotválja előtte, de mégis szúr a nunija. Márkás borotvája van tuti hogy éles. Mi lehet a gond? Vagy minden csajnak szúr egy picit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Borotvával sosem lesz teljesen sima. a Gyanta meg rohadtul fáj. Az epilátor is szintén fáj.

Szóval aki borotválja mindnek szúr. :)

2011. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
úgy olvastam h szar :D:D:D
2011. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek az előzővel. A borotvától soha sem lesz tökéletesen sima,lehet akármilyen márkás. Ha nagyon zavar hogy szúr beszéld meg vele hogy menjen el kozmetikushoz és gyantáztassa le,az elég hamar megvan de baromira fáj.
2011. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
te jó isten, a gyanta az borzasztó érzés lesz , akkor inkább kénytelen leszek elviselni. de minden csaknak ilyen? azaz mindenkinek ? nekem érdekes leszedi szép simára. meg akkor a lába miért sima????
2011. máj. 21. 00:32
 5/16 anonim válasza:

én borotválom és nekem sima mindig, nem szúr :)

am a borotvám gillette és dove-val szoktam bekenni a nunim, ha számít valamit xD

2011. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 00:32

Te borotválod a farkad???:O

2011. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ha zavar beszéljétek meg:) sokat segít hidd el szépen megmondod neki mi a szitu megérti és lehet h legyantázza. Én spec.. epilálom de csak az az első pár alkalom fájt meg lehet szokni de így sem sima h epilálom:(

ha érzékeny a bnőd punija akkor kifog pattogni és elég csúnya lesz jah meg szőrbenövés is várható hála nekem nem volt ilyen puszika

2011. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is marad egy minimális, mivel egyenetlen a börfelület.

Egyszer próbáltam legyantázni, ugrottam is ki az ablakon, ordítottam szabályosan a fájdalomtól! Utána szépen bekékült- belilult az egész. Pedig rólam aztán nem lehet mondani, hogy nem bírom a fájdalmat, a szülésem alatt meg se nyikkantam...

Szóval az a férfi, aki ilyesmire kényszeríti a párját, az egy állat!

2011. máj. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy áll a pénz a házhoz, de ha akad jócskán akkor esetleg meglehet próbálni a végleges szőrtelenítést. Az sztem fúl simára leszőrteleníti, nem fáj, csak hát.... meg kell fizetni. Én még nem próbáltam, de a technológiáját már ismerem és az alapján egész jó a hatásfoka. Csak az a gáz vele hogy a villanófényes valójában nem végleges.
2011. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
borotváld le neki te. sokan ezt előjátéknak is használják:D
2011. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!