Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még, van egy...

Szűz vagyok még, van egy komoly kapcsolatom, viszont a problémám az, hogy nem tudunk lefeküdni a barátommal. Felizgat előtte, de nem fér belém. Nem tudom mi lehet a baj. Mit kéne tenni? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne férne beléd??

Onnan ki tud jönni egy 3 kilós és 50 centis gyerek is...


Kicsit el kéne lazulni talán. Persze, hogy fáj. Ráadásul még az első is...

2009. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
beledfer/fog ferni csak meg nem vagy kitagulva...ezzel mindenki igy van az elso alkalom elott,foleg ha a parjanak agyon vastag a penisze ...kerd meg hogy ujazzon ket ujjal vagy akar te is ujazhatod magadat hogy tagulj ki ott lenn kellokeppen ... mi is joideig probaltunk mig vegre sikerult mert nagyon szuk voltam
2009. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már leírták előttem a lényeget. De hány éves vagy? Mert attól is függ.

Különben hallottam már olyanról, aki felnőtt nő volt és egyszerűen nem fért bele a párja sehogysem. Egyszerűen "úgy" nem illettek össze.

De a kérdezőnél biztosan nem erről van szó, csak el kéne lazulni és akkor csinálni amikor kellőképp nedves vagy és nem vagy ideges.

2009. márc. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, két éve vagyunk együtt. Most éreztük azt hogy kívánjuk egymást. Neki már volt kapcsolata. Viszont a szexuális életünk nem működik emiatt.
2009. márc. 15. 10:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Addig tökéletes minden míg a szexre nem kerül a sor. Hiába próbáljuk nem megy. Rengeteget is veszekedünk emiatt, viszont nem szeretném hogy rámenjen a kapcsolatunk, mert már itt tartunk lassan..
2009. márc. 15. 11:01
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia! Ha nem vagy kellő képen felizgulva akkor ugyebár a hüvelyed száraz.Kérd a barátodat,hogy ovatosan izgasson kézzel esetleg a nyelvével ezzel síkosabbá válik és sikerülni fog.Bármilyen vastag hímvesszője van valakinek behatolhat,csak kellőképen tágulnod kell.Ha még eleinte kellemetlen is (fáj)mozgás következtében folyamatosan tágulsz.Szolj a barátodnak ovatosan hatoljon be,és közbe szolj nyugodtan ha épp fáj.Lehet te érzékenyebb vagy,de lehet ha kellőképp tágulsz nem is fog fájni.

Remélem tudtam segíteni....

2009. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy azt a szerelem valamelyik kézikönyve megírta, egy szüzet tágítani kell az első alkalom előtt. Ez tényleg fontos. Meg hogy ne hallhasson senki, legyetek az ágyban is összeszokva (petting), nagyon sokat kényeztessen, és ne görcsöljetek rá.
2009. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párommal eleinte nekem is voltak hasonló problémák, de inkább fordítva. Annyira izgut, szerett volna megfelelni, hogy kicsit lelankadt amikor odaértünk volna és egyszerűen sehogysem jött össze a dolog. én türelmes voltam és megértő és ez meghozta az eredményt. Azóta évek teltek el és a szex fantasztikus.
2009. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek! Remélem nem lesz ebből gond.
2009. márc. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!