Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek lefeküdni a barátnőmmel...

Félek lefeküdni a barátnőmmel mert ő még szűz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit irtózom a vér látványától,és félek, hogy rosszul leszek miközben csináljuk. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy ne folyjon a vér, vagy mit lehet tenni?
2011. máj. 25. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A legritkább esetben "folyik" ilyenkor a vér, pár csepp esetleg, kis szivárgás, észre sem venni szinte. Ami biztos nem árt: hosszú előjáték, hogy jó nedves legyen és nagyon akarja a behatolást. Ez ártani biztos nem árt, megkönnyíti a dolgokat. Amúgy hangsúlyozom, ne számíts nagy vérzésre, mint amikor elvágod az ujjad, vagy ilyesmi. No para.


26/N

2011. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

isióta-.-

Nem 2 liter vér fog folyni, max pár csepp de az sem mindenkinek. Inkább arra figyelj, hogy jó legyen neki, ne arra hogy mennyi vér fog folyni...ez nem gyilkosság.


De ha így gondolkodsz, akkor szerintem még nem kellene vele jó ideig lefeküdnöd.

2011. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
aki ilyet ír, az nem férfi, és soha nem is lesz az. nyámnyila puhap.cs vagy.
2011. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem új,egyszer szerintem mindenképp kibírod,hogyha látsz vért..,maximum készíts be egy vödört,ha rosszul lennél,de csak az aktus után beszéld meg a barátnőddel,hogy miért volt ott az a vödör..,ha nem használtad a vödröt,akkor meg ne mond neki.Jobbat nem tudok mondani.
2011. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis vérfoltok lehet, hogy lesznek, de nem muszáj odanézni. Csak vigyázz, hogy meg ne bántsd a lányt. Nehogy azt higgye, hogy tőle undorodsz.
2011. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pötty! ***** válasza:
100%
Bocsi de a barátnőd megbízik benned annyira hogy veled feküdjön le először és te meg attól izgulsz hogy rosszul leszel pár csepp vértől? :S inkább arra kéne törekedned hogy NEKI minél jobb legyen
2011. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok sötétben, ha ennyire fosol a vér látványától! -.-""
2011. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem minden lánynak vérzik, amikor megsérül a szűzhártyája. nekem pl. abszolút semmi sem volt.

egyébként, ha mégis, ez max. egy-két csepp, nem kell tőle fosni. vagy szeretkezzetek félhomályban, sötétben.

inkább arra figyelj oda, hogy jól benedvesedjen, már nagyon akarja a behatolást. és légy óvatos, figyelmes, fokozatos. ennyi. akkor mindkettőtöknek nagyon jó lesz, ha odafigyeltek egymásra és ellazultok, nem paráztok.

2011. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha akarod, én szivesen bejáratom előtte a csajodat ;)


27/F

2011. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3. é a 4. válaszolónak azt akarom mondani, hogy nem irtózóm annyira, hogy keljen vödör vagy ilyesmi csak olyankor (ha sok vért) látok akkor elsápadok és fáj a fejem vagy máshogy nemtom elmondani és amúgy igen még nem vagyok férfi mert csak 16 vagyok és szerintem 16 évesen normális ha egy kicsit izgulok.
2011. máj. 26. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!