Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy van ez az egész bizsereg...

Hogy van ez az egész bizsereg vagy miii? : O

Figyelt kérdés
Azt mondjál az első szexuális kapcsolatra "felkészülve,készen rá" kérdezem én,mit kell ilyenkor érezni?:S valaki azt mondta h nedvesedés kell meg h bizsereg-e a nunim...de nem értem..egy idősebbet szeretnék itt erről megkérdezni h hogy is van ez...na meg még h az elsőnél a lány élvezi és fáj is neki,vagy csak fáj neki és majd a többinél már élvezi csak?
2011. máj. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? De tényleg, ne füllents! :)
2011. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert miért?:D gondolom azért mert nem tudom,de még erről sosem hallottam h mi is van :D amúgy 14
2011. máj. 26. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
legjobb mikor a kukim bizsereg az izgalomtól*.*
2011. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte van akinek fáj, van, akinek nem. Amúgy meg varázslatos érzés. A felkészültség nem csak a testi érettséget, meg a "bizsaergést" és felizgulást jelenti, hanem hogy eleget tudsz a dologról ahhoz, hogy felelősen tudj dönteni, cselekedni váratlan helyzetekben. Szerintem ettől leszel elég érette hozzá. :)
2011. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :):):) remélem kapok még
2011. máj. 26. 20:30
 6/8 anonim válasza:
Mit kell olyankor érezni? :D Szerintem azt, hogy biztos vagy benne, hogy tényleg akarod a szexuális kapcsolatot a pároddal és nem bizonytalankodsz, hogy megtedd-e vagy sem (és persze legyél tisztában a védekezés fontosságával!!!!). Szerelmet és vágyat kell érezned. :D Ha ez a kettő megvan akkor a nedvesedés és a bizsergés is meglesz. :D Vagy a párod megoldja, hogy meglegyen. x) Ha rendesen felizgat a párod és nem görcsölsz a dolgon hanem elengeded magad, akkor csak kicsit vagy egyáltalán nem fog fájni. (nekem kicsit fájt) Első alkalommal szerintem ritka az orgazmus...nekem se volt. Az, hogy a többinél mennyire fogod élvezni az sokmindentől függ. :) Remélem segítettem. :)
2011. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted és kívánod a párod akkor tényleg lesz nedvesedés(ami fontos ahhoz hogy ne fájjon) meg bizsergés is :D Az első együttlét előtt fontos , hogy fokozatosan megismerjétek egymást testét, kit mi izgat, petting stb. és fontos, hogy beszéljetek is ezekről a dolgokról.

Nekem az első nem fájt és egyszerre élveztünk el a végén. 16 éves voltam és olyannal vesztettem el akit szerettem és vigyázott rám meg persze nagyon kívántam is... de érettnek kell lenni fejben is ahhoz , hogy szeretkezés legyen és ne csak szex.

Amúgy, hogy kinek fáj meg kinek nem.... mindenkinél máshogy van=)

2011. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát szerintem, ha megtalálod Azt, akivel érdemes lefeküdnöd, akkor Vele érezni fogod. Ha nem, akkor nincs miről beszélni, azzal nem kell lefeküdni. A bizsergés nem egy rossz kifejezés rá, de ezt nem lehet szavakkal leírni. Érezni fogod, hogy kívánod Őt, az érintését, "odalenn" is. Az egész tested csak Rá vágyik.. azt hiszem ezt érezni fogod.
2011. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!