Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmesélitek, hogy hogy volt...

Elmesélitek, hogy hogy volt az első együtlétetek?

Figyelt kérdés
Mióta voltatok együtt? Szüzek voltatok e? Megterveztétek vagy spontán? Hol? stb...
2011. máj. 28. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha ELSŐ együttlét akkor mindenki szűz nem? Azért első. Amúgy meg volt tervezve az egész nap kezdve egy polgári majd egy gyülekezeti esküvővel. Szűz voltam. Nem is bántam meg soha, hogy komolyan vettem a tízparancsolatot.
2011. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kort is irjatok pls
2011. máj. 28. 18:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2 üveg pezsgő,éttermi vacsora,16 voltam idősebb sráccal és nagyon szerelmes is.Semmi extra nem volt.Utána még évekig semmilyen volt számomra a szex.24N.
2011. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
19éves voltam,előtte volt egy nagyon hosszú kapcsolatom,de nem adtam oda magam neki.nem éreztem olyan vonzódást.aztán megismertem egy fiút,aki úgy vonzott,mint a mágnes.már néhány hónapja jártunk,amikor felmentem hozzá és megtörtént,nem fájt,jó volt.szerintem nem is tudta,hogy szűz vagyok!:)
2011. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam, ő 19.

4 hónap együtt járás után történt, sok mindent nem terveztünk meg, nem mondta ki egyikünk se, de tudtuk, hogy most fog megtörténni.

Jó volt, de fájt, nem bántam meg, de sok idő kellett hozzá, hogy tényleg élvezzem is a szexet.

Azóta is együtt vagyunk :)


22N

2011. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és ő nem volt már szűz. előző voltam
2011. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Michiyo Morgenstern válasza:
100%

na a szép sztorik mellé írok egy nem annyira szépet is...

14 és fél voltam, ballagás után, Szépasszonyvölgy (Eger) fölötti szőlősben történt, elképzelhetetlenül részeg voltam, de meg volt előre beszélve. Nagyon fájt, mert a srácot magán kívül nem sok minden érdekelte főleg én nem. Két hete voltunk együtt. Nem éreztem korainak, de nagyon megbántam, mert abszolút nem érdemelte meg, ezt igazolta a rákövetkező 3 hónap is, utána se volt vele jó. Kicsit el is ment a kedvem az egésztől... De azóta hálistennek változtak a dolgok... (:

puszi 16/L

2011. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én terveztem az asszony nem...kis butus volt még akkor:)

Holtel szoba, 2 hónapos együttlét után 16 évesen mind a ketten.

azóta 6 éve együtt:)

2011. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

14 és fél évesen. 5 és fél hónap után a nem szűz 18 éves barátommal. Náluk voltunk. Most húsvétra leptem meg vele:D. Örült neki nagyon. Ő nem tudott róla meglepetés volt.

14/L

2011. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
tegnap veszítettem el én 16 vagyok a barátom 17.bő 8.hónap után feküdtünk le...nagyon jó volt..sok előjáték és rettenetesen figyelmes volt és midnen mozdulatomra figyelt és érzékelte ha valami nem stimmelt.maga az aktus 15perc volt, utána ő elment..de elsőnek maga az este kerek perec csodálatos votl :)
2011. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!