Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindig a szexre gondolok (15 vok) ez az jelenti, még nem vagyok rá készen? Már lassan 1 éve vagyunk 1üt a párommal, is és én is kíváncsiak vagyunk, de nem tudjuk eldönteni h vajon akarjuk is vagy csak kíváncsiak vagyunk! :S

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztek és mindketten akarjátok nem lehet gond
2009. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve még várnod kellene.

Mennyire ismeritek egymást? Petting volt már?

2009. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem azt jelenti, hogy még nem vagy rá készen.. talán épp az ellenkezőjétXD:D

Hát azt meg, hogy akarjátok-e könnyen el lehet dönteni:D

Szerintem pettingeljetek...és ha azt élvezitek mind2-en és benne vagytok a "továbbiakban" is akor hajrá!:D

Nah sok sikert!

16/F Menyus

2009. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata!és ezét még petting se volt mert "félénkek vagyunk".én már szeretném meg sztem ő is de egyrészről nincs rá megfelelő alkalom se.és most ilyenkor mit csináljunk??:S
2009. márc. 19. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is eddig még csak 1 komoly kapcsolatom volt...és mi se csináltunk olyasmit:S

De így utólag már bánom hogy nem kezdeményeztem.

Amúgy hogyhogy nincs rá megfelelő alkalom?

Szerintem kezdésnek az is jó ha úgy csókolod meg, hogy nem 1ből szájra csókolsz, hanem nyakra(egy kicsit csókolgatod), majd szép lassan mész felfele az archoz, majd a szájhoz:D:P

közben simogatod a csaj derekát(én is így csináltam, bnőm odavolt ezért)H

Ha ilyesmi még nem volt akkor szerintem próbáld ki.Ezzel kezdheted a pettinget.

(de ha nem akarja akor nem kell erőltetni, meg am. is látod majd a reakciójábólXD)

Isnét én, 16/F MenyusXD:D

2009. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az h csak hétvégente tudunk találkozni:S(sajnos)!+ még a szülök féltenek minket és ezért még nem igazán tudtunk érted 1másnál aludni se, és ha 1másnál vagyunk akkor általában a szülök is otthon vannak...és néha ránk nyitnak mikor már kezdenénk belejönni... simogatás stb.!szall elég xar helyzet
2009. márc. 19. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
menjetek szobára akkor
2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!