Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11-12 eves fiuk, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11-12 eves fiuk, mennyire vagytok "kivancsiak"?

Figyelt kérdés
24 eves lany vagyok, jol nezek ki, es aupair vagyok egy csaladnal, ahol ennyi idös a legnagyobb fiu. Inkabb a kicsikkel kell foglalkoznom, vele beszelgetni meg tvzni szoktam leginkabb, de az jutott eszembe, ö vajon a bebiszittert latja bennem, vagy pedig a fiatal nöt, aki beköltözött a lakasukba? Szoval hogy haverkodhatok vele, vagy csak ovatosan, nehogy "felreertsen" valamit? Egy baratnöm mondta viccböl, hogy vigyazzak, mert ebben a korban nagyon kivancsiak a fiuk, mindenkepp zarjam be pl a fürdöajtot.. Tenyleg "vigyazzak", vagy ne legyek hülye, nem nökent nez ram, hanem csak egy felnött vagyok a szamara?
2011. szept. 22. 21:40
1 2
 1/17 The Situation ***** válasza:
100%
:-DD nincs okod parázni [link]
2011. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megdugnálak. :D


12/F

2011. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nem kell félned de biztos h le feküdne veled! én 10 éves kóromban a haverom anyját kívántam testileg! bár nem lett belőle semmi de jobb is am viselkedj felnőttként mert nem fog benned látni egy elérhető nőt!


19f

2011. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Elég perverz vagy, hogy ilyeneken gondolkozol. Még a végén kiderül, hogy tetszene ha rádmozdulna :D
2011. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor 11 voltam letapiztam egy 23 éves csaj amiközben alutt

ne aludj el

2011. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

potenciális veszélynek vagy kitéve.....


én 11-12 éves koromban a nővérem bugyijait kutatgattam.....


zárj el mindent, és a kulcslyukakat is tömd be zsepivel, ja és vigyázz nehogy vmi ultra szuper modern kütyüt rakjon a szobába, vagy a fürdőbe és felvegyen-feltolja a netre és 1ből 1 milliárdan verik rád.



tehát vigyázzzzzz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves koromban rád sem néztem volna...

De ez én vagyok. 18/f

2011. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, hogy csak szivattok e, amiert ilyen idiota kerdest tettem fel:), de egyszer egy fiu haverom is meselte, hogy tizenpar eves koraban legszivesebben minden szembejövö nöt megdöntött volna.
2011. szept. 22. 22:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészen fiatal korunktól kezdve érdekel minket a p*na.... Nagy ügy... Itt az a kérdés miért érdekel ez ennyire? Csak nem tetszene a helyzet? :p
2011. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nem szívatlak személy szerint de a fiúk többsége 10 éves kórában olyan mint a nyúl csak kefélne mondjuk én nekem 14 éves koromban jött meg az első mag ömlésem de már 4 éve sexeltem vna !


19f

2011. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!