Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elszakadt a szűzhártyám? Nem...

Elszakadt a szűzhártyám? Nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
nem feküdtem még le fiúval de szoktam maszturbálni,és a fiúm is szokott kielégíteni .. sosem mentem még el , de nagyon fel megy az ujjam(kettő is simán) és nem fáj ,nem nagyon érzek semmit.. szerintetek elszakadt már a szűzhártyám? ha igen az baj? hogy lehetne kideríteni ? jha és mi az oka annak hogy nincs orgazmusom?
2011. jún. 2. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
amíg a péniszét be nem teszi, addig szűz maradsz
2011. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mivel elégít ki?
2011. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kezével,néha kicsit nyelvel
2011. jún. 2. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlen értek vele egyet, hogy szűz maradsz attól, amíg be nem teszi...

pl szűz az a lány, akinek a punciját még nem, de a fenekét már megrakták?

2011. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fenekében nics szuzhártya.
2011. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20:01 igen, az szűz
2011. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most kielégít, vagy sosem mentél még el?

Akkor elégít majd ki, ha orgazmusod is lesz. Most még valószínűleg éretlen vagy, vagy még nem ismeritek egymást elég jól.


Amúgy szűz vagy, de hártya már nem biztos, hogy van... viszont ha ilyen tág vagy, nem nagyon fog fájni semmi.


Kideríteni úgy lehet, hogy megnézed (tükör).

2011. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a szűzhártya elszakadás és a tény hogy valaki szűz nem feltétlenül függ össze... persze általában a szűzhártya akkor szakad el amikor megtörténik az aktus, de elszakadhat sportolás közben is vagy nagyobb fizikai megerőltetésekkor is... ezen felül a szűz fogalmat mindenki a maga gondolkodásmódja és ideológiája szerint határozza meg és dönti el hogy ki az és ki nem az... emellett a fájdalom nem a szűzhártya elszakadásától van, hanem attól hogy ha szűkebb a lány puncija és akkor ugyebár hirtelen és sokat kell tágulnia a szexhez, ha te neked egyáltalán nem fáj ha két ujjal ujjazod magad akkor valószínűleg a szex sem fog vagy legalább nem nagyon...
2011. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!