Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok de a szűzhártyám...

Szűz vagyok de a szűzhártyám már átszakadt. Mit gondolnának? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát maszturbálás miatt már nem érintetlen a szűzhártyám,olyan mintha már nem lennék szűz.Még egy darabig ne akarom elveszíteni a szüzességemet,mert 16 vagyok.Szerintetek mit gondolna az a fiú,akivel majd valamikor együtt lennék?És mit gondolna a nőgyógyász-biztos van még más lány is ilyen helyzetben.Azt olvastam a fiúk állítólag érzik,mikor szakad át a szűzhártya,most ez igaz?Félek,hogy nem hinné el nekem,hogy még nem voltam senkivel.Pedig még jó pár évig őrizni szeretném az "ártatlanságomat".
2011. aug. 1. 13:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%

Nem tök mindegy, h szűz vagy-e?! Én is ugyanígy voltam ezzel, mint te, de nem kötöttem a pasi orrára, h ő az első. Később persze, szóba került és simán elhitte. Mert mi okom lett volna hazudni? A nőgyógyászt meg szerintem rohadtul nem érdekli, h mitől és hogyan nem vagy már szűz.


Szóval szerintem semmi okod ilyesmiken aggódni.

2011. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
jaj már mikor fogjátok már fel,addig vagy szűz amíg nem hatol beléd pénisz!!!!! valakinek nincs is úgy születik,valakinek sport közben elszakad,basszus csak írtok de enm olvastok és nem értitek meg,sztem 100Xorra írom már ezt
2011. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Először is nem attól vagy még szűz, hogy megvan a szűzhártyád, hanem attól, hogy nem feküdtél még le senkivel. A szűzhártya sportolás közben is átszakadhat...

A nőgyógyászt nem érdekli, hogy szűz vagy e még, ha látja, hogy nem, akkor hüvelyen keresztül vizsgál, és nem végbélen, ennyi a különbség. Neki semmi köze hozzá, hogy hogy veszítetted el, és nem is a szexuális életedről fog faggatni.

Szerintem a fiúk nem veszik észre, hogy átszakadt- e már, vagy sem, vagy ha mégis, akkor is az intelligensebb fajta tudja, hogy akár sporttól is átszakadhat... Amúgy pedig ha tényleg "tartogatod" valakinek a szüzességed, aki igazán megérdemli, akkor annak a fiúnak elmondhatod, hogy még szűz vagy. Én elmondtam a kapcsolatunk elején a barátomnak, mivel Ő 18 volt és nem szűz (igen, erre is rákérdeztem...:D) és akartam, hogy tudja, és azt is, hogy nem fogok 2 hét után lefeküdni vele, mert nekem ahhoz idő kell... És várt rám 1 évet...

Ezen kívül pedig az sem garantált, hogy valakinek vérzik az elsőnél (én pl. nem véreztem), vagy hogy fáj (nekem pl. fájt az elején, de ismerek olyan lányt, akinek egyáltalán nem fájt), így egy srác ebből semmiképp nem tudja eldönteni, hogy az 1. volt- e. Ha esetleg orvosnak készül, és tanultak már nőgyógyászatot, akkor talán meg tudja állapítani, de nyilván egy fiú se kezdené el nézegetni, hogy na vajon szűz e a lány...

Úgyhogy attól ne félj, hogy nem hinné el, ha valaki igazán szeret, akkor elhiszi, és nem is amiatt, hogy megvan- e még a szűzhártyád... És szerintem simán lehet ilyesmiről beszélgetni a pároddal, és talán azért se árt elmondani, hogy szűz vagy még, hogy ne valami szexistennőt várjon, hanem legyen óvatos és gyengéd az első alkalommal (mert attól még, hogy átszakadt a szűzhártyád lehet, hogy fájni fog).

Egyébként honnan tudod biztosan, hogy átszakadt?

2011. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Én TISZTÁBAN VOLTAM VELE EDDIG IS hogy mit jelent a szüzesség elveszítéseR Csak azt mondom hogy egy pasi nem gondolná-e hogy nem mondok igazat,mert biológiailag olyan mintha nem lennék az.
2011. aug. 1. 13:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tudom,mert az elején fájt,már nem.Köszi a válaszokat!
2011. aug. 1. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nemgáz, legalább könnyebb lesz az első behatolás, meg nem fogsz már vérezni. gondolom műdákót segitettél fel magadnak. ha valami vékonyabbat, akkor még fájhat meg vérezhet újra.

mit fognak gondolni? olyan kapcsolatban veszitsd el, amiben ezt eltudod mondani neki, és nem fog érte megvetni kinevetni vagy kidobni... másmilyenben nincs is értelme. és nem lesz semmi gond...

2011. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

most nézem a többi válaszoló gyökér állat aki csak beszólni jön és azthiszi minden kérdés ugyanaz. végre egy kérdés ami nem ugyanaz, de elolvasni lusták.

amúgy el fogja neked hinni, ha bíztok egymásban, nem kell félned ettől.

2011. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi,úgy gondolom azért kaptam hasznos válaszokat! :)
2011. aug. 1. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Én észrevennem mert nem lenne véres a farkam.
2011. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kalalau válasza:
0%
ha már átszakadt akk nem vagy szűz.:D
2011. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!