Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alhasi szúró fájdalom jobb és...

Alhasi szúró fájdalom jobb és bal oldalról, mellfájdalom utalhat terhességre? (Amúgy szűz vagyok és csak berakta de nem annyira hogy átszakítsa a szűzhártyám és nem is élvezett belém)

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves szűz lány vagyok . A barátom be rakta nekem a hímvesszőjét de nem szakította át a szűzhártyám és nem élvezett belém ez volt februárban a menstruációm után egy másfél héttel most márciusban késett a menstruációm három napot de megjött.és most március végén alhasi szúrást érzek hol jobb hol bal oldalról de ez időszakos és most egy olyan négy napja érzem ezt a szúró érzést és a melleim is fájnak úgy mint mikor meg fog jönni és még két hét van addig hogy megjöjjön. Lehetek terhes az előváladéktól és ezek a tünetek utalhatnak terhességre? És nagyon félek én is és a barátom is. DE MÁR TUDOM HOGY HÜLYESÉG VOLT KÉREM A NORMÁLIS VÁLASZOKAT!
2011. márc. 25. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megjött neml ehtsz terhess -_-"
2011. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szűzen terhes?:O


Ezt nem gondolhatod komolyan!


Mi az,hogy a barátod berakta neked,de te még szűz vagy?Csak mert megvan a szűzhártyád?Egyébként biztos,hogy megvan?:O

2011. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy szűz vagyok és csak berakta"


Ilyen nincs. Ha berakta, nem vagy szűz. A szűzhártyád meg alapból lyukas, nem mindenkinek szakad át. És közvetlenül a bejáratnál van, tehát nem tudja úgy bedugni, hogy ne jusson át a szűzhártyán.

2011. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azt nem tudhatod,hogy megvan-e a szűzhártyád.

és te már nem vagy szűz,mivel ha már járt benned pénisz akkor már nagyon is nem vagy az!

igen,a tüneteid lehetnek a terhesség jelei,de mivel volt menstruációd szerintem csak felfáztál.

de fogd magad és menj el a nőgyógyászhoz,csak ő tudja,hogy mi bajod van.

nem félni kell,védekezni.

2011. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól hogy megjött még lehetsz terhes. Az egyik ismerősömnek is végig megjött normálisan míg terhes volt. Terhességi teszt!
2011. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha berakta nem vagy szűz.

aki azt mondja, hogy ha megjött nem vagy terhes az valószínűleg az idősebb korosztály akik képtelen felfogni és elfogadni, hogy mostanában igenis nagyon sok olyan eset van amikor a lánynak/nőnek rendesen megjön de terhes. nekem is van egy olyan ismerősöm aki 5 hónapos terhes volt mikor észrevette, mert elkezdett nőni a hasa. menj el nőgyógyászhoz.

2011. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!