Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van vki akinek nagyon nehezen...

Van vki akinek nagyon nehezen szakadt át a szűzhártyája és vastag volt?

Figyelt kérdés

1 éve voltunk együtt párommal, mikor végre sikerült szeretkezni. addig csak az ujja ment be, egyszer véres volt, részben elszakadt a szűzhártyám utána még félévig próbálkoztunk, mire sikerült kiszakítani... nagyon szűk volt, és véreztem is utána.

volt valakinek hasonló?


2011. okt. 17. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sztem csak a barátod volt puhapecs
2011. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy régi barátnőmnek hasonló volt...
2011. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A próbálkozásaitok előtt használtál tampont? Ha igen volt vele gondod?

Mert ha az egyikre is igen a válasz, akkor valószínűleg tagolt vagy mikroperforált volt a szűzhártyád, ami a normálistól eltérő alakú, és van, hogy jóval vastagabb is.

Nekem is ilyen van, és engem műteni fognak, mert az orvos szerint valószínűtlen, hogy normál aktus során elszakadna, olyan vastag. Húgomnak is ilyen van, de neki az orvos azt tanácsolta, hogy ha majd élni akar nemi életet, próbálja meg normálisan átszakítani, mivel az övé vékonyabb, de ha problémái vannak, vagy nagyon fáj, akkor megműtik őt is.

Mindenesetre ez csak genetikától függ. Ha tudsz angolul, akkor rákereshetsz a septate hymen-re vagy microperforate hymen.

2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pont ez az, annyira szűk voltam hogy tampont (a legkisebbet) nem tudtam feltenni.

én rettenetesen megvoltam ijedve, hogy ennyire szűk vagyok.

persze azóta már.. :D eléggé jól kitágultam, de hajlamos a hüvelyem összehúzódni annyira, hogy egy kúpot is nagy fájdalmak közepette tudok felhelyezni. persze ez már pszichés alapú.

2011. okt. 17. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen én is megszenvedtem a szüzességem elvesztésével.

Nálam se ment fel a mini tampon se.

2011. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is erős volt és vérzett is viszont nem fájt neki. 3 hónap próbálkozás kellett hozzá:)
2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!