Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Zavar, hogy nem velem veszítet...

Zavar, hogy nem velem veszítette el. :S Korábban nem érdekelt, hogy előttem már mással is lefeküdt, de mostanában egyre többször agyalok rajta. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint fél éve vagyunk együtt. Én még szűz voltam, amikor összejöttünk, minden tekintetben Ő volt nekem az első.

Szerencsére mindent meg tudunk beszélni egymással, ezért ilyen téren nincs, és soha nem is volt problémánk. Bármit megkérdezhettem tőle, és Ő mindig készségesen válaszolt. Épp ezért azt is pontosan tudtam, hogy előttem már egy másik lánnyal is együttvolt, mert ezt is elmondta. Az a lány volt Neki az első, és 9 hónapig voltak együtt.

Akkor még nem bántam. Tudomásul vettem, ezzel együtt fogadtam el Őt, igazából egyáltalán nem is zavart a dolog. Sőt. Mivel én voltam a tapasztalatlanabb, ezért valamilyen szinten még örültem is neki, hogy ő már nem kezdő, mert így biztos lehettem benne, hogy vigyáz majd rám, és türelmes lesz velem. Tényleg így is volt.


Nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem, minden szuper lenne Vele... Viszont újabban valamiért egyre gyakrabban eszembe jut, hogy Neki ott volt az a másik lány, és olyankor mindig ez a fura, kellemetlen, feszítő érzés van a mellkasomban. :S Tudom, hogy ezt már nem tudja visszacsinálni, meg hogy amikor azzal a lánnyal volt, még nem tudta, hogy annak egyszer majd vége lesz és természetes, hogy lefeküdt vele, mert akkor még őt szerette, és én még sehol se voltam, de valahogy mégis egyre többször gondolkodom rajtuk, és nagyon rossz érzés, hogy nekem Ő az első, kötődöm hozzá, és már életem végéig emlékezni fogok arra, hogy vele vesztettem el, de... nem is tudom, attól tartok, hogy Ő meg ahhoz a lányhoz kötődik emiatt, és ezért egy picit féltékeny vagyok.


Nagyon finoman megemlítettem neki is a félelmemet, de azt mondta, butus vagyok, ne gondolkodjak ilyeneken, most velem van, engem szeret, és hülyeség a múlton agyalni. És tudom, hogy igaza van, de egyszerűen nem tudok mit tenni, folyton az a kép lebeg a lelki szemeim előtt, ahogy ő azzal a másik lánnyal van együtt, és hogy örökké emlékezni fog rá, én meg csak a 2. voltam neki, még akkor is, ha engem szeret jobban... :S


Mit tehetnék, hogy kiverjem a fejemből? Tudom, hogy hülyeség ezen agyalni, de valahogy mégis zavar a dolog... Azt is tudom, hogy ez nem fair dolog Vele szemben, meg ezért igazán nem hibáztathatom, hiszen Ő sem tervezte el előre, hogy majd tönkremegy az előző kapcsolata, és nem tudhatta, hogy egyszer véget ér a dolog azzal a lánnyal, vagy hogy majd én leszek Neki helyette, de mégis zavar, és féltékeny leszek tőle, ha eszembe jut... :S


Nem tudom, miért pont most jött ez elő nálam, hiszen már előtte is tudtam, hogy Ő azzal a lánnyal veszítette el, és akkor még egyáltalán nem zavart, nem is érdekelt igazán. Akkor most miért? :S


Lehetne, hogy csak normális válaszokat írtok? Nagyon szépen megköszönném.


20/L


2011. jún. 9. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, hogy a párom volt előttem másokkal is. Azt szerettem volna ha velem veszti el és soha nem is lesz egyikünknem sem senki csak a másik. Most azon gondolkodom szűz fiúval kellene kezdenem, mert nagyon zavar. De sajnos a mai világban...
2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most azért jött elő nálad mert kezded a sajátodnak érezni és ehhez hozzátartozna az az érzés hogy nem volt mással, neked tartogatta magát és örökké csak a tiéd. Egyfajta birtoklási vágy talán, de ez normális! Ahogy jött majd el is múlik, pláne ha megerősitést kapsz tőle hogy téged szeret nem kell neki más, és nem érdekli mi volt előtted.
2011. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hmm, az "enyém" még szűz... :o)

Most akkor becsüljem meg ezt? :o)


A korát inkább nem írom le, én 21 vagyok. (L)

2011. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem félnék egy olyan pasitól akinek én lennék az első, szerencsére nem ez a helyzet, valahogy mindig így voltam vele, nem első szeretnék lenni, hanem utolsó e tekintetben.
2011. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!