Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megismerkedtem egy férfivel,...

Megismerkedtem egy férfivel, akivel már randiztam is. És azt a kérdést tette fel, hogy volt-e már testi kapcsolatom valakivel. Mit mondjak neki? Ti mit tennétek a helyemben? A többi információ lent.17/L

Figyelt kérdés
Mindezt interneten kérdezte, és én azt válaszoltam, hogy ezt majd négyszemközt megbeszéljük. És igen volt már testi kapcsolatom a múltban, és ezért nagyon szégyenlem is magam. Hazudni semmiképp sem akarok, viszont azt sem szeretném, ha továbblépne emiatt.
2011. jún. 11. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az igazat
2011. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
férfivel? van 30 legalább?
2011. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lépne tovább?

Ennyi: "Igen, volt már intim kapcsolatom, nem vagyok szűz." és pont.

2011. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez ilyen korán téma kell hogy legyen, bocsi de én nem kezdenék olyan férfivel, aki az elején ilyen kérdésekkel jön....
2011. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen már van 30.
2011. jún. 11. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy tovább lépne, mert hogy 17 éves és már nem szűz... mit gondolna:S
2011. jún. 11. 20:47
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jó a megérzésed, benne van a pakliban, hogy továbblép emiatt. Ugyanis 30 évesen ha egy 17 éves lánnyal randizik, akkor valószínűleg "szüzességvadász".
2011. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!