Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem rég megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég megismerkedtem egy csajjal, nagyon tetszik és hát elszeretném hívni randizni. Hogyan mondjam el neki h bele is egyezzen?

Figyelt kérdés
egyszer taliztam vele, akkor is egy szórakozó helyen..szal még nem nagyon ismerem, és hát nem közösségi oldalon keresztül szeretném megismerni, hanem személyesen. az a baj h csak levélben keresztül tudnám elhívni randira:/ valami meggyőzőt tudtok adni? valami olyat h bele is egyezzen:D
2011. okt. 28. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel neki, mindegy mit írsz, beleegyezik.

Ha nem tetszel neki, a fejed tetejére is állhatsz.

22F

2011. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha van kedvenc zenekara, akiket még nem látott élőben, és szerzel koncertjegyet, abba tuti belemegy, még ha nem is tetszel neki. Mondjuk, ha tényleg nem tetszel neki, akkor kidobott pénz, mert úgysem lesz belőle semmi. 20/F
2011. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Így van. Totál mindegy, ha nem tetszel neki, akkor fölösleges találkoznotok. Esetleg ha bizonytalan, mert még nem ismer, de amúgy szimpatikus vagy neki, de akkor úgyis igent fog mondani. Ezen kívül te a sztratoszférából is ráugorhatsz, akkor se fog elmenni veled.
2011. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ebben mondjuk lehet h van valami h még bizonytalan. de h szimpatikus vagyok-e neki az szerintem igaz. legalábbis az eddigi beszélgetéseink alapján én ezt gondolom. de az h bejövök-e neki, azt még nem tudom. egyszer amúgy már kérdeztem tőle h nincs e kedve talizni, és ő erre azt mondta h: "hát nem tudom:D" ez nála nem tudom h mit jelent, de ezt még úgy kérdeztem tőle h még csak 1-2 napja ismertem:D
2011. okt. 28. 01:16
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalatból mondom: Ha van elég pénzed, bármilyen is vagy, tetszeni fogsz neki! Ilyen a mai lányok nagy többsége...
2011. okt. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne neten keresztül hívd el rögtön, próbálj szervezni valami programot, ahol többen vagytok, és őt is el tudod hívni (ezt még lehet neten). Itt intézd úgy, hogy sokat beszélgessetek stb., és ha érzed, hogy szívesen van veled, egy alkalmas pillanatban, amikor csak ketten vagytok, mond meg neki, hogy szimpatikus neked, kedves lánynak tartod, van-e kedve veled találkozni kettesben, hogy kicsit jobban megismerhessétek egymást.
2011. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem ha találkozol vele, így add elő, mint ez a csávó: http://www.youtube.com/watch?v=Uw6NhpEfW0c

Tuti sikeres leszel nála, látod ő is milyen népszerű lett...

2011. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!