Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem 1 éve egy nagyon rendes lánnyal. Deh most mi tévő legyek? én 17/f ő 16/l

Figyelt kérdés

Mindig van miről beszélgetni vele. Úgy gondoltuk hogy járunk így összejöttünk. Csak annyi volt a baj hogy ritkán találkoztunk mivel ő egy másik városban él!

Ezért közös megegyezés alapján úgy döntöttünk hogy vége. Most van 1 pasija, de mink ugyan úgy beszélgettün, webcam ozunk találkozunk!

Közeleg a lány szülinapja Nov 21.

Meghívott a szülinapjára és a beszélgetésünk alapján kiderült hogy velem szeretné elveszíteni a szüzességét.

Most hétvégén voltam discoba ott ahol ő él mondjuk nem az első alkalom. deh mióta ezt beszéltük elsőre mentem. nagyon örült nekem. Elkísértem hazáig ott smároltunk.

azóta csak vasárnap beszéltünk. és most nem tudom hogy mi lehet... Szülei helyesnek tartanak úgyhogy nem hiszem hogy az a gond h nem engedik hogy velem legyen.

A pasijával meg szakítani fog ezt mondta vasárnap... nagyjából ennyi.


2011. okt. 12. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Aki összevissza csalja a pasiját az nálam nem a rendes lány-kategória.
2011. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor is nagyon szerettük egymást deh valahogy most mégjobban a pasiját meg nem lehet mondani pasinak ...
2011. okt. 12. 18:38
 3/8 A kérdező kommentje:
a pasiját meg nem lehet annak mondani*
2011. okt. 12. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
ha igazan szeretne nem lenne masik pasija. majd rajossz idovel
2011. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Elsősorban, előttem szólóknak igaza van, másod sorban: tudod mit tégy? Tanulj meg írni.
2011. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem magyar országon élek. Itt mások az írási szokások magyarul is!
2011. okt. 12. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben én kérek elnézést.
2011. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi gond
2011. okt. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!