Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Dühből elvesztettem?!

Dühből elvesztettem?!

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe már 2 éve szerelmes vagyok,de tudtomra adta,hogy nem kellek neki ,nem jövök be neki.Ettől totál kikészültem napokig ki sem bújtam a szobámból,de aztán fülembe jutotte gy jó parti híre gondoltam most jól megmutatom felszedek valkit.Jó sokat ittam és valóban valki horgomon akadt és hát elég durva dolgok történtek.Volt mindem szopás ,szex és hát elveszettem egy vadidegennel.Most nagyon rosszul érzem magam nem így akartam,de már nem tudok mit tenni.De elakarom

felejteni,mégis hogy?

16/L


2011. jún. 13. 14:11
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
31%
A kérdező egy fiú. De látom, ez nem zavar titeket a kibontakozásban.
2011. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó: és ezt honnan veszed?
2011. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
30%

"Volt mindem szopás ,szex"

"élvezni élveztem főleg a szopás része"

"meg szívesen kipróbálnám újra a szopás témát"

"beizgatott:$"

"beizgatott a szopás és csak erre tudok gondolni"


A felhasználót vagy feltörték, vagy egy tizenéves szórakozik rajtatok. Bocs öreg, próbálkozz másnál.

2011. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

hát ez nem jött be,mert lány vagyok:)nem értem ,hogy mért lennék fiú vagy most mi van:O

Amúgy meg nagyon köszönöm az értelmes válaszokat

2011. jún. 14. 10:36
 35/48 anonim ***** válasza:
63%

tegnap 14:29

Menjél papnak/apácának, azokra is szükség van (nem tudom kinek...), te pont jó lennél.

Vagy csak játszod itt az álszentet?

Szánalmas vagy, te szégyelld magad inkább...


Kérdező:

Ha jó volt, akkor ne érezd magad sz@rul miatta.

Jó, nem így képzelted el az elsőt, gondolom... De már úgysem tudsz rajta változtatni.

Attól, hogy a sok marha itt osztogat, nem követtél el bűnt, nem vagy kurv@, sem rib@nc, nem ártottál vele senkinek. Védekeztél, hülye sem vagy:-D

Megtörtént, kész, ne foglalkozz vele!

2011. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
83%

Pontígy jártam én is. Nekem 15 évesen tetszett egy fiú, két évig sóvárogtam utána. Ő észre sem vett. egyszercsak besokalltam.. Kaptam az alkalmon, hogy elmentünk a tánccsoporttal egy tánctalálkozóra. Ott egy fiúval(18 éves volt és tapasztalt) elmentem a zöldbe sétálni, aztán pedig..:( Énis nagyon sajnáltam, gyűlöltem magam(fiatal is voltam, tapasztalatlan is, korai volt nekem, de csak utána jöttem rá). És itt is, a fórumon, jól kiosztottak, és igazuk volt. Iszonyatosan bánom, szerelemből akartam én is elveszíteni, de nem volt mit tenni. Így gyötrődtem jó ideig, aztán összehozott a sors a jelenlegi párommal. Szívemből szeretem őt, de félek, ha megtudná, csalódna bennem. Még nem vagyok kész erről beszélni, pedig már két éve történt.

Már úgy tekintek erre a hibára, mintha meg sem történt volna, a jelenlegi párommal, az ELSŐ igazi szerelmemmel veszítettem el.

Remélem hasonlóképpen te is így tudsz majd visszagondolni. (hiába utálod magad ezért, már nem változik:s)

Sajnálom!

Sok sikert:)

2011. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
szerintem jól teszed ha nem mondod el a barátnőidnek,szerintem a lányok 90%-a ribancnak ratana ha ezt megtudná.a fiúk pedig könnyű nőcskének aki egy dugásra jó.Szerintem cseppet sem lehetsz büszke erre amit tettél,és egy normális fiú aki nemcsak megdugni akar se lenne az..arról nem is beszélve hogy valóban kihathatnak az ilyen rossz élmények a szexuális életedre.Most már nincs mit tenni ne rágódj ezen és többet ne kövess el ilyen mértékű hibát. attól hogy már nem vagy szűz nem kell mostsem belevetned magad csak szexes kapcsolatba.Felejtsd el ami történt lépj tovább,és tartsd meg a méltóságod mindenki főként magad elött.
2011. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
50%

"Jó sokat ittam és valóban valki horgomon akadt és hát elég durva dolgok történtek."

"Volt mindem szopás ,szex"

"élvezni élveztem főleg a szopás része"

"meg szívesen kipróbálnám újra a szopás témát"

"beizgatott:$"

"beizgatott a szopás és csak erre tudok gondolni"


tessék-lássék így "keletkeznek" a ribancok!!! EZ NEM VICC

2011. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Drágám, téged már is ribancnak néznek, nézd csak eddig miket írtak(írj egy levelet, kipróbálhatnánk stb..) Bár szarul vagy miatta és stb..meglehet érteni... DE aki egyszer megtette ://

06-13 15:42-al én teljesen egyetértek !!!

2011. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
F@szé szaporodnak el a ribancok.
2011. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!