Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Dühből elvesztettem?!

Dühből elvesztettem?!

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe már 2 éve szerelmes vagyok,de tudtomra adta,hogy nem kellek neki ,nem jövök be neki.Ettől totál kikészültem napokig ki sem bújtam a szobámból,de aztán fülembe jutotte gy jó parti híre gondoltam most jól megmutatom felszedek valkit.Jó sokat ittam és valóban valki horgomon akadt és hát elég durva dolgok történtek.Volt mindem szopás ,szex és hát elveszettem egy vadidegennel.Most nagyon rosszul érzem magam nem így akartam,de már nem tudok mit tenni.De elakarom

felejteni,mégis hogy?

16/L


2011. jún. 13. 14:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
41%

sztem nem vagy ribanc, egyszerűen csak begőzöltél, és vártad h mikor lesz féltékeny a srác...lehet h megbántad, de én úgy vok vele h ha van egy új pasim akk mindig szűznek érzem magam, mert nem tudom h ő mit szeret és mit nem, szal sztem te is fogd fel így :D

remélem h egy kicsit segítettem...

Ja és az utolsó válaszadók meg szégyeljék magukat, h gy ítélkeznek mások felett, amikor fogadni mernék h ők tetek már rosszabb dolgokat is... :@

2011. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
48%

"ha van egy új pasim akk mindig szűznek érzem magam, mert nem tudom h ő mit szeret és mit nem, szal sztem te is fogd fel így"

Én is így voltam:-D

És egyet értek veled:-)

2011. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
48%
NA TESSEK AZ EN VELEMENYEM: a szex azz csak szex es ha jol esik csinald, nem vetek es nem kell neki akkora feneket keriteni, es az elso sem kulombozik semmivel a tobbitol, jo volt megvolt ennyi volt, ezen igazan ne idegesitsd magad, ez nem egy donto dolog az eletedben, meg ugyis lesz olyan az eletben hogy valakivel osszefekszel akibe nem vagy szerelmes es azon mar nem fogsz fent akadni, ezen sem kell, a lenyeg hogy jo volt. en csak gartulalni tudok
2011. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

na figyelj;) ez az én véleményem.

ha lány vagy akkor neked van egy lakatod amit minden kulcs ki tud nyitni az ugye rohadt xar lakat ugye?

ha fiú vagy akkor neked van egy kulcsod ami minden lakatot ki tud nyitni akkor az ugye rohadt jó kulcs ugye?

szerintem belőled is valami ribanc lesz bocs : S mindegy azt is kell valakinek csinálni^^"

2011. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Akkor ide is, csak a kedves utolsó kedvéért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__16..


És remélem, 1x az összesnek, aki ezt a sz@rságot terjeszti, majd beletörik a kulcsa vmi jó sz@r lakatba xD

2011. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
hát elég nehéz lesz mivel nem kulcsom van te elmebeteg-.-
2011. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
és mennyi idő volt még eszt ki kerested nekem? drága vagy^^
2011. júl. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Nem kellett keresni, mivel az is az én hsz-om volt, te IQ-betyár... Ne verd már a nyálad az 52%-odra, mert ígyis, úgyis hülyeségeket írsz, kár koptatni azt a csóró billentyűzetet, még tönkremennek a gombok xD
2011. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!