Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan feküdhetnék le a...

Hogyan feküdhetnék le a tesitanárommal? 24 éves férfi, sportos, jóképű. Ötleteket várok

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és ha ő is közeledik?
2011. jún. 13. 21:03
 12/19 anonim válasza:
100%
hát ha szeretnéd te is én azt mondom egészségedre...csak aztán okosan, mert tényleg kirúghatják meg téged is :////
2011. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hétvégén megbeszélünk mindent.Szerintetek kitegyem amim van?
2011. jún. 14. 22:26
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Az én iskolámban volt rá példa, hogy egy 40-50 körüli tesitanár összejött a 18 éves diákjával. Azóta a lány már elballagott, de még mindig együtt vannak, együtt is élnek. A tanárnak egyébként nem ez az első kapcsolata egy diákkal, az én volt sulim is a második munkahelye neki, az előzőből kirúgták. Szóval ezzel csak illusztrálni akartam, hogy lehetséges. Ja, és még annyi, hogy nálunk ez nagyon nyilvánvaló volt, szinte biztos vagyok benne, hogy az igazgató is tudott róla, de mivel a sulim elég jóhírű iskola, gondolom, nem akart botrányt, így úgy tett, mintha nem történt volna ilyesmi. Amúgy szerintem nem gáz, ha megtetszik a tanárod, elvégre ilyen korban az apákon kívül ő van előttünk, mint példa. Szóval sok sikert! (A biztonság kevéért egyébként tényleg megérné várni, míg elballagsz :) )

2011. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%

tedd ki, ha van mit.

szűz vagy még, vagy miért ide írtad?

2011. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
50%
Mi újság, sikerült valami?
2011. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a dolgot, javaslom az érettségi után megejteni. Nem lenne jó ötlet az érettségi előtt kirúgatni magad.
2013. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt jó ha tudod, mégha össze is jön, a tanári szakmában nem veszik jó néven a tanár-diák kapcsolatot. Teljesen mindegy melyikük kezdeményezi és melyik a férfi meg melyik a nő. Rendszerint a tanárnak az ilyen ha kiderül jó eséllyel kerül az állásába. És nem kell hozzá még fiatalkorúnak se lenned. Ha tényleg szereted és ő is téged, akkor várjátok meg amiíg végzel, de ha már mindenképp megtörténik senki ne tudjon róla, aki tudja hogy tanárt és diákot lát együtt az ugyanis elég biztosan a kapcsolat veszte is lesz vagy az előtt mielőtt kirúgják az állásábűl, vagy később amikor rájön hogy a munkája fontosabb, mint a kapcsolata veled.
2014. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Házinyúlra nem lövünk.

Erről ennyit.

2022. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!