Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy egy jóképű szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy egy jóképű szexi harmincas férfi az "álmom"?

Figyelt kérdés
Lányok ,fiúk 18 éves vagyok és minden vágyam az ,hogy egy igazi férfi megmutassa nekem mi az igazi szerelem!Szerintetek ezek a vágyak durvák ahhoz képest ,hogy még csak 18 vagyok?Lányok köztetek van olyan aki hasonlóan gondolkodik?Véleményeteket osszátok meg velem légyszi!Köszi
2011. jún. 4. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem gaz : ) en is 18 eves vagyok és nagyon szexinek latom a harmincas ferfiakat ( : mondjuk en sose jonnek össze veluk, dehat ha te így erzed : )
2011. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Apakomplexus...
2011. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem a 30as nők tetszenek:)
2011. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De azért ne zárkózz el a fiatalabb korosztálytól, mert ott hamarabb találsz valódi szerelmet. A harmincas pasik a fiatal lányoktól többnyire csak szexet akarnak.
2011. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg. A korodat tudjuk, a nemedet nem. :)
2011. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és elegem lett a korombeliekből. volt kapcsolatom egy 31 éves pasival. nem tartott sokáig, de tényleg másabb, mint a fiatalabbak. próbáld ki, nem szégyen.
2011. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat természetesen lány vagyok!Nem zárkózom el a korombeli fiúktól sőt!Csak azt gondolom valamiért hogy egy idősebb pasival jobb lehet mert ő nem kérdezi hanem tudja mi kell nekem!
2011. jún. 4. 13:05
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
hugom 19 éves a palija 40
2011. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

19 vagyok pasim 35


és igen ő az első aki tényleg szeret és nem csak kihasznál.


19/L

2011. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Alapvetoen igazad van. A kordbeli sracok bohocok, sot nehezen talani kozottuk olyat akit nyugodt lelkiismerettel "Sracnak" lehet nevezni.

De azert inkabb a 20-as korosztalyt ajanlom, ott megis kisebb a korkulonbseg. A 30-as pasik nagy resze mar csaladot akar, mig egy 25 eves meg benne van a bulikban is, de mar erettebb mint egy 18 eves EMO. :)


egy 30-as pasi.

2011. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!