Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám ezt megcsinálni?

Hogyan tudnám ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám buliban elveszteni? Nem akarok vele büszkélkedni, de már nagyon kanos vagyok és a mindennapos maszturbálás uncsi!! Vannak lányok, akik szívesen táncolnának velem meg mintha többet is szeretnének! De ott mi a teendő, hogy ez összejöjjön? pl: tánc közben, hogyan tudnám elindítani ennek a folyamatát, hogy odáig jussunk?

Nagyon érdekelne! Normális válaszokat szeretnék, köszönöm! 17/F


2011. jún. 13. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
tánc közben nem igazán tudod elveszteni... menj olyan buliba ahol van rá lehetőség hogy elvonulj vele és meg van oldva vagy menjetek be a wc-be
2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tánc közben!! ! Tánc közben csak elindítani a folyamatot, hogy pl kihívni a szabadba! De nem tudom milyen szöveg kéne ide amivel kitudom hívni!! etc!
2011. jún. 13. 21:11
 3/13 Argloss ***** válasza:
Nem jössz ki egy kicsit levegőzni? Igen ez ilyen egyszerű. Semmilyen mesterszöveg nem kell hozzá csak, hogy vonzódjon hozzád a lány...
2011. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És utána elsétálunk valahova beszélgetni, majd ott elkezdem ölelgetni? stb? Ha úgy adódik akk lassan csókolózni kezdek?

és mehet a menet, ha úgy akarja?

2011. jún. 13. 21:21
 5/13 Argloss ***** válasza:

Erre nincsen recept. Mindegyik lány más. Beszélgetsz, abból lehet csók. Simogatod, ha tetszik neki akkor ruha alatt is... Abból aztán már egyre több lehet. De semmi sem biztos... Ha biztosra akarsz menni, akkor fizetőshöz kell menned.

Az se szégyenletesebb, mint a disco mellett meghúzni valakit... De biztos, hogy jó neked, ha ilyen lesz az első?

2011. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fizetőshöz 17 évesen semmi esetre sem, csak már nagyon kaos vagyok mint mondtam! Nem tudom, hogy szégyenletes-e, mert úgy érzem, hogy máshogy nem jöhetne össze az első! Mert nem volt még bnőm! És, hátha sikerülne bnőt szereznem egy idegen lány megkefélésével! Gondolom én nagyobb önbizalmat adna meg már nagyon kell! :$ :) Azért köszi a válaszokat, ha gondolod még jöhetnek!
2011. jún. 13. 22:02
 7/13 Argloss ***** válasza:

Valamit tenni is kell azért, hogy barátnőd legyen. Hiába fekszel le bárkivel is, az maximum akkor reklám, ha osztálytársaddal csinálod és elpletykálja. Az ilyen buliban felszedtem valakit és megdugtam az inkább hátrányos a jövőbeli komoly kapcsolatok terén. Ráadásul ahhoz is nagy adag önbizalom kell ám, hogy ilyet megcsinálj.

Azért vigyázz a betegségekkel. Ha te könnyen megkaphatsz valakit akkor más is... Az óvszer nem véd mindentől...

2011. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 14. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Már legalább egy éve udvarolnod kellene egy lánynak, hogy most nyáron elveszítsd vele. De ha egy egyszerű lányt sem tudsz felszedni, akkor hogyan gondoltad hogy egy bulicicát megkaphatsz?
2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint, ahova én szoktam járni bulizni, ott vannak ilyen, magukat könnyen odaadó csajok!
2011. jún. 14. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!