Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan tudnám megcsiná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig borotváltam ott lent, de szőrtüsző gyulladásom lett, elég csúnya. Elmentünk vele orvoshoz, az meg jól lebszott hogy minek borotválom, nem szabad. Na bakker dzsungelt meg nem akarok :S Mit tudnék még vele csinálni? Bikinivonalon így is úgy is borotválni kell. Ha krémmel szedem le, utána begyulladnak a szőrtüszők? Vagy a gyanta? Esetleg hideg gyanta, arról azt hallottam nem fáj annyira. Ti hogy csináljátok?
2011. jún. 9. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szemöldök csipesz, plusz egy külön erre a célra fenntartott ollóval kiválóan lehet fazonírozni.

Ha nem akarsz sok időt eltölteni ezzel kozmetikusnál gyantáztass, hamar meg van és ki lehet bírni :)

2011. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg borotválom, de volt már gyantázva és epilálva is. Szerintem a kipattogzás borotva után természetes. Vagy olyan súlyosan begyulladt neked? Az lehetett ám rossz minőségű, vagy már elhasznált borotvától is. Vegyél egy normálisat, cserélhető fejűt.

A gyantával nekem az a problémám, hogy meg kell növeszteni, hiszen a tüsit nem szedi még le...

2011. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
rágd le, az a tuti
2011. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bikinivonalat epilátorral és be szokott gyulladni pár szál, és baromi fájdalmas kipiszkálni a szőröcskéket... A többit hajnyíró gép nullás fejével szoktam, majdnem teljesen leszedi viszont semmi gáz nincs. Nem is vág meg. Akinek meg kopasz barack kell, tehet egy szívességet és dögöljön meg, a férfiaknak fogalmuk sincs róla milyen rohadt sokat kínlódik egy lány a külsejével, míg ők néha borotválkozni sem hajlandók...

20L

2011. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen, elég rendesen begyulladt :/ krémet meg vmi gyógyszertári alkoholt is venni kellett rá. 17 vagyok, elég érdekes lenne ha közölném anyámmal hogy szülinapomra epillátort kérek vagy hajvágót :D a gyantától igazából félek :/ a hónaljam volt gyantázva és az eléggé fájt. boltban kapható gyantacsík jó lenne rá?
2011. jún. 9. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem körömollóval amikor nagyon ráérsz lemész oda és elkezdesz dzsungelt írtani.Nagyon rövidre le lehet vágni és garantált ,hogy nem fog begyulladni.Igaz ,hogy kicsit tüsis lesz ,de legalább nem dzsungel.

Így nem kell érte vért izzadj nem fogod halálra kínozni magad csipesszel és gyantával sem kell szenvedj.Talán ez a legegyszerűbb és leg kíméletesebb módszer.

2011. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!